Zalim Istanbul Ne Zaman Final Yapacak?(EN iyi 5 ipucu)

  • Zalim İstanbul dizisinin final tarihi belli oldu. Dizi 6 bölüm sonra final yapacak. 6 Nisan 2020 Pazartesi yayınlanacak olan son bölümüyle ekranlara veda edecek. Son Güncelleme: 09.03.2020 20:31

Zalim istanbul ne zaman final yapti?

23 Haziran Zalim İstnbul Final yapıldı ancak izleyen herkes gözyaşları içinile son kez izleyicilerinin karşısına çıktı. İzleyicileri ve meraklıları sıkı takip ettikleri dizinin final bölümünde Zalim İstanbul Final bölümü izlediklerine şaşırdılar ve kendileri için unutulmaz anlara şahit oldular.

Zalim istanbul kac bolum yayinlandi?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul, yayınlanan 39. bölümünün ardından ekran macerasını noktaladı.

Zalim Istanbul final ne oldu?

Zalim İstanbul 39. final bölümüyle 22 Haziran Pazartesi akşamı ekranlara veda etti. Şeniz ve Ceren’in öldüğü son bölümün ardından Cenk’in Nedim’le arasını düzelmesinin ardından hastalığına yenik düşmesi final bölümüne damga vurdu.

Zalim Istanbul devam ediyor mu?

Zalim İstanbul sezonu olaylı bitirdi Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul, 27 Mayıs Pazartesi günü olaylı bir bölümle sezon finali yaptı.

Zalim Istanbul Cenk öldü mü?

Zalim İstanbul dizisi 39. son bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. Zalim İstanbul ‘da Agah, Ceren ve Şeniz’in ölümünün ardından Karaçay ailesinde bir veda daha yaşandı. Ozan Dolunay’ın canlandırdığı Cenk hastalığına yenik düşerek öldü.

You might be interested:  Ankara Otogardan Keçiörene Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Zalim İstanbul Cenk kaç yaşında?

Cenk karakterini canlandıran kişi Ozan Dolunay’dır. Ozan Dolunay 1991 yılında İstanbul doğumludur.

Zalim İstanbul Nedim kac yasinda?

Berker Güven, 1994 yılında İstanbul ‘da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Berker Güven, adını ilk olarak Tiyatro sahnesinde duyurmuştur.

Zalim İstanbul’daki Cemre kaç yaşında?

Sera Kutlubey, 19 Nisan 1994 yılında İstanbul ‘ da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri almıştır.

Zalim İstanbul sezon finali kaçıncı bölüm?

Zalim İstanbul 39. Bölüm ( FİNAL ) Tek Parça – YouTube.

Zalim İstanbul damla kimdir?

1998 Doğumlu olan Simay Barlas şu sıralar Zalim İstanbul dizisinde Damla Karaçay rolü ile karşımıza çıkıyor. İlk olarak Paramparça dizisinde Öykü karakterini canlandıran Simay Barlas, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakterine hayat vermiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *