Vadi Istanbul Liv Hospital Nasıl Gidilir?(Soru)

  • Ulus Liv Hospital’e nasıl gidilir? (yol tarifi) Metrobüs ile Mecidiyeköy durağında inerek Etiler metrosuna aktarma yaparak, metro ile Etiler istasyonunda inip Ulus tarafından çıkarak veya Ulus durağından geçen İETT hatları ile veya Beşiktaş Ulus’tan geçen minibüsler – dolmuşlar ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Ulus Liv Hospital hangi durak?

Kuruçeşme durak, Ortaköy, Beşiktaş içindeki Liv Hospital Ulus konumuna en yakındır.

Liv Hospital Gaziantep hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Liv Hospital yakınından geçiyor: 13, 15/17, 19, E1 EKSPRES.

Vadi istanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Vadi İstanbul yakınından geçiyor: 41Y, 47F, 47L, 63, 64Ç.

Liv Hospital hangi semtte?

Liv Hospital 41.060715 enlem ve 29.029179 boylamda yer almaktadır. Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Liv Hospital haritası İstanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Liv Hospital posta kodu 34340. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 105 metredir.

Liv açılımı nedir?

İsmi verilirken Leading International Vision (Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenilen Liv Hospital için, İngilizce “hayat” ( live ) kelimesi de var olma amacının en önemli simgesi oldu.

Liv Hospital muayene ücreti ne kadar?

Liv Hospital hastanesinde ve Türkiyedeki anlaşmalı özel hastanelerde Doktor Muayeneleri, Laboratuvar Hizmetleri, Görüntüleme ve Tanı yöntemleri, İleri Tanı Yöntemleri vb. tedavi hizmetlerine sadece 15 TL katkı ücreti ödeyerek tedavi olabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Belek Arası Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Liv Hospital Gaziantep kimin?

Liv Hospital, birçok kuruluşa ve özellikle spora büyük yatırımlarda bulunuyor. Liv Hospital ‘in yönetim kurulu Başkanı ve CEO’su Muharrem Usta’dır. Muharrem Usta, bir dönem Trabzonspor başkanı olarak görev almıştır. Aynı zamanda Medicalpark’ın da sahibidir.

Liv Hospital a hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Liv Hospital yakınından geçiyor: 57UL, DT2, U1, U2.

Liv Hospital Gaziantep hangi semtte?

Liv Hospital Gaziantep, tıp merkezleri ve klinikler, Seyrantepe Mah., 65112 Sok., No:2, Şehitkamil, Gaziantep, Türkiye – Yandex Haritalar.

Vadi istanbul avm ye nasil gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Vadi istanbul projesi kime ait?

Artaş, Evyap ve İnvest ortaklığıyla hayata geçirilen Vadistanbul Alışveriş Merkezi, toplam 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…

Vadi istanbul hangi metro durağında?

Türkiyenin ilk havarayını kullanarak Seyrantepe Metro İstasyonu’ndan yapacağınız aktarma ile Vadistanbul ‘a kolayca ulaşabilirsiniz.

Liv Hospital hangi ülkeye ait?

Liv Hospital, MLP Sağlık Hizmetleri’nin kurduğu Türk hastaneler zinciridir. İlk olarak 2012 yılında Liv Hospital Ulus açılmış olup, bugün 6 hastane olarak hizmet vermektedir.

Liv Hospital kaç şubesi var?

Liv Hospital, 30 bin metrekarelik alanda 120 milyon dolarlık yatırımla kuruldu. 154 yatak, 8 ameliyathane, 48 kliniği var.

Liv Hospital SGK ile anlaşması var mı?

Allianz Sigorta A.Ş (Aile Hekimliği ve Tamamlayıcı Sağlık Sigorta Poliçesi( SGK ile anlaşmalı olan Branşlarda) geçerlidir. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi (Avantajlı Network Dahildir) (Tamamlayıcı Sağlık Poliçesi ( SGK ile anlaşmalı olan Branşlarda) geçerlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *