Trendyol Nerede Var Istanbul?

  • Trendyol Go İstanbul İletişim Bilgileri; Beşiktaş : Nüzhetiye Caddesi 54A Beşiktaş / İstanbul Kadıköy : 19 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi 97A Kozyatağı, Kadıköy / İstanbul

Trendyol nerede var?

Trendyol genel merkezi “SM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul” adresinde yer almaktadır.

Trendyol hangi şehirde?

Trendyol, merkezi İstanbul’da bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu, dünyanın sayılı e-ticaret şirketlerinden biridir.

Trendyol depoları nerede istanbul?

Trendyol Merkez Depo, depolar, Orta Mah., Öztaş Sok., No:3, Tuzla, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

Trendyol un Merkezi nerede?

Cumartesi günleri 10: 00-24: 00 ve pazar günleri 10: 00-17: 00 arasında hizmet vermektedir. Doğrudan Trendyol çağrı merkezine bağlanmak için 0 212 331 02 00’ı arayabilirsiniz. İletişim kurmadan önce yaşadığınız sorunlar ile ilgili olarak Sıkça Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz.

Trendyol hızlı market hangi şehirlerde?

Hızlı Market hangi bölgelere hizmet veriyor? Şu anda İstanbul, Ankara Bursa ve İzmir’de hemen teslimat, 30 ilde de randevulu teslimat ile hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz bölgede hizmet verip vermediğimizi kontrol etmek için uygulamamızda yer alan Hızlı Market butonuna tıklayabilirsiniz.

Trendyol sahipleri kim?

Trendyol ‘un sahibi Demet Mutlu Türkiye’nin en büyük online ticaret sitelerinden birinin sahibi ve kurucusudur. Genç yaşında yaptığı cesur girişimle dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından birini kurdu.

You might be interested:  Siteler Ankara Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Trendyol hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Trendyol ‘da kendi anlaşmalı kargo fiyatlarınızı kullanarak Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat, PTT, Horoz Lojistik, UPS Kargo ve Borusan Lojistik ile çalışabilirsiniz.

Trendyol satıcıyla iletişime nasıl geçilir?

NOT: Bu sayfadaki içerikler Trendyol satıcılarını yönlendirme amacıyla hazırlanmıştır. Trendyol müşterileri 0212 331 02 00 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirler.

Trendyol eleman alıyor mu?

Trendyol ‘a En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor-İşte İş İlanı Başvuru Sayfası 30 Haziran 2020 – 22:37 | Güncelleme: 31 Ocak 2022 – 11:28. Trendyol personel alımında başvurular başladı. İnternet üzerinden yayımlanan personel alımına en az lise mezunlarının başvuru yapabileceğine yer verildi.

Trendyol Genel Müdürü kim?

Demet Mutlu, Türk girişimci, E-ticaret alanında faaliyet gösteren Trendyol ‘un kurucusu ve CEO’sudur.

Trendyol müşteri temsilcisi nasıl bağlanır?

Peki Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ne yapmak gerekiyor? Trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmak için iletişim numarası 0212 331 0 200. Bu numaralar üzerinden soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

0212 331 02 00 Kime Ait?

Trendyol’un 0212 331 0200 numaralı çağrı merkezine ulaşamıyorum.

Trendyolda satis nasil yapilir?

Trendyol mağazanız açıldıktan mağazanızın firma adresi, iade adresi, ödeme alacağınız hesap ve çalışacağınız kargo firmasını düzenlemeniz gerekmektedir. Bu düzenlemeleri yaptıktan sonra Trendyol’da satacağınız ürünleri, ürün listenize ekleyerek Trendyol’da satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *