Toki Istanbul Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak 2019?(Soru)

  • TOKİ İstanbul 2019 kura sonuçları ne zaman açıklanacak 08-06-2019 11:01:00 TOKİ 50 bin konut projesi kapsamında kura çekiliş tarihleri için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Başvuru yapan birçok vatandaş kura tarihlerini araştırıyor.

TOKİ sonuçları nereden öğrenilir?

e-Devlet Kapısı

  • Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ )
  • Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama.

TOKİ Kayabaşı kat kuraları ne zaman çekilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) İstanbul Başakşehir konut projesi başvuruları 21 Ocak’ta sonae erecek. Kura noter huzurunda canlı olarak 02 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek. Çekilişi TOKİ ‘nin sosyal medya hesapları ve web sayfasından canlı olarak izleyebilirsiniz.

TOKİ 2021 kura çekilişi ne zaman?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Tuşba Bardakçı projesinde yer alan konutların kura çekilişi 23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ çekilişi ne zaman 2021 Ankara?

Ankara Yenimahalle Yakacık projesinde ise 3+1 nitelik 129 konut, 2+1 nitelikli 73 konut sahibine ulaştırılacak. Başvuruda bulunan binlerce, vatandaş TOKİ konut kura çekilişine odaklandı. Yayınlanan kura takvimine göre, TOKİ Ankara kura çekilişi 3 Aralık’ta yapılacak.

You might be interested:  Ankara Valiliği Ohal Bürosu Nerede?(Soru)

TOKİ Kura Sonuçları Ne Zaman 2022?

Etaplar 430 Adet Konut Projesinde satışa sunulan konutların “Konut Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kura ” çekilişi 20 Ocak 2022 tarihinde; Saat 11:00’de İdaremizin sosyal medya (FaceBook, Twitter, YouTube ve Instagram) hesaplarından canlı yayın ile yapılacaktır.

TOKİ ne zaman teslim edilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından “Amasya İli, Merkez İlçe, Ziyaret Beldesi 2.Etap 356 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi Ve 1 Adet Cami İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi” Toplu Konut Projesi kapsamında inşa ettirilen konutların teslim işlemlerine 17 Mayıs 2021 tarihinden itibaren başlanacaktır.

TOKİ Kayaşehir Evleri ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Kayaşehir 448 konut projemiz, 03 Ocak – 25 Ocak 2019 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecektir. ➡️Detaylar için: toki.gov.tr/satis/tr/duyur…

TOKİ Kayaşehir Evleri nereye yapılıyor?

Yeni yapılacak olan TOKİ Başakşehir Kayabaşı Konutları, TOKİ Celalettin İmam Hatip Lisesi’nin arka çaprazında kalıyor. TOKİ ‘nin yeni konutlarını yapacağı yer Fenertepe olarak geçiyor. 14. bölgenin arkasında 19. bölgenin karşısında kalan Fenertepe’ye kurban satış alanını geçince ulaşılıyor.

TOKİ istanbul kura ne zaman 2022?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) İstanbul ‘un Başakşehir ilçesinde konut projesi gerçekleştiriyor. Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirilecek kura çekilişi 2 Şubat 2022 ‘de yapılacak. Çekilişi canlı izlemek isteyenler TOKİ sosyal medya hesaplarını takip edecekler. 16

Elazığ TOKİ çekilişi ne zaman 2021?

TOKİ Elazığ Merkez kura sonucu 26 Ekim 2021!

TOKİ 2021 başvuru ne zaman Bursa?

TOKİ konutları için başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla her il için tarihler değişmekle birlikte 10 Aralık’a kadar kabul edilecek. Kura tarihleri ise 2 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

TOKİ Gaziantep kura çekilişi ne zaman 2021?

İdaremiz Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Kuzeyşehir Mevkii Toplu Konut Projesi kapsamında, Kura yöntemiyle satışa sunulan 166 adet konut ile ilgili olarak, 7 Mayıs 2021 tarihinde Hak Sahibi ve Konut Belirleme Kurası noter huzurunda çekilmiş olup, hak sahipleri ile Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemlerine

You might be interested:  Türkiye Haritası Marmaris Nerede?(Çözülmüş)

2022 TOKİ Başvuruları Ne Zaman Ankara?

TOKİ başvuruları, 10 Ocak – 21 Ocak 2022 tarihleri arasında 2 Bin TL peşinat ile yapılabilecek.

Ankarada TOKİ evleri nerede var?

Ankara TOKİ Evleri hangi semtlerde sorusunun cevabı şu şekilde; Türkiye’nin dört bir yanında konut üretimi yapan TOKİ Ankara evleri Eryaman, Sincan, Polatlı, Kuzey Kent Girişi, Yukarı Yurtçu, Bala, Haymana, Keçiören, Yapracık, Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı, Mamak, Nallıhan, Çamlıdere ve Kahramankazan semtlerinde hayata

Ankara Mamak TOKİ Başvuruları Ne Zaman?

TOKİ Ankara Mamak ‘ta başvurular 8 Temmuz’da başlıyor! TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Mevkii Toplu Konut Uygulaması kapsamında yer alan 240 adet konut satışa sunuluyor. Projede başvuru dönemi 8 Temmuz’da başlıyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *