Toki Istanbul Kura Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

  • Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak? Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul ‘un Başakşehir ilçesinde konut projesi gerçekleştiriyor. Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirilecek kura çekilişi 2 Şubat 2022’de saat 11.00’da yapılacak. Çekilişi canlı izlemek isteyenler TOKİ sosyal medya hesaplarını takip edecekler.

TOKİ Başakşehir kura çekilişi ne zaman?

TOKİ BAŞAKŞEHİR KURASI NE ZAMAN? Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) İstanbul’un Başakşehir ilçesinde konut projesi gerçekleştiriyor. Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirilecek kura çekilişi 2 Şubat 2022’de yapılacak. 14

TOKİ Kayabaşı kat kuraları ne zaman çekilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) İstanbul Başakşehir konut projesi başvuruları 21 Ocak’ta sonae erecek. Kura noter huzurunda canlı olarak 02 Şubat 2022 tarihinde gerçekleşecek. Çekilişi TOKİ ‘nin sosyal medya hesapları ve web sayfasından canlı olarak izleyebilirsiniz.

TOKİ Çekilişi Saat Kaçta?

Kura sonrası ev sahibi olmaya hak kazanan talihlilerin isim listesine TOKİ ‘nin resmi adresinden ulaşılabilecek. 2 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan TOKİ kurasının saat 11.00’de başlaması bekleniyor. 17

2022 Toki Başvuruları Ne Zaman Bursa?

Etap 652 adet konut ve 6 adet dükkan için başvurular 10 Ocak 2022 – 21 Ocak 2022 tarihlerinde arasında gerçekleşcek.

Sakarya Toki Başvuru 2022 ne zaman?

2022 SAKARYA TOKİ BAŞVURULARI NE ZAMAN? 17 Ocak günü başlayan başvuru süreci 21 Ocak’ta sona erecek. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar 20 Ocak akşamına kadar e- Devlet üzerinden başvurularını tamamlayabilecekler. 28 Ocak’ta ise hak sahiplerinin belirlenmesi için kura çekilecek.

You might be interested:  Istanbul Garaj Günleri 2018 Nerede?(Çözülmüş)

Adana Toki Başvuru 2022 ne zaman?

Başvuruların Halk Bankası aracılığıyla alındığı TOKİ Adana Sarıçam projesindeki konutların son başvuru tarihi 7 Ocak 2022 olarak belirlendi. Projenin kura çekimi 13 Ocak’ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Kayaşehir Evleri ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Kayaşehir 448 konut projemiz, 03 Ocak – 25 Ocak 2019 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecektir. ➡️Detaylar için: toki.gov.tr/satis/tr/duyur…

TOKİ Kayaşehir Evleri nereye yapılıyor?

Yeni yapılacak olan TOKİ Başakşehir Kayabaşı Konutları, TOKİ Celalettin İmam Hatip Lisesi’nin arka çaprazında kalıyor. TOKİ ‘nin yeni konutlarını yapacağı yer Fenertepe olarak geçiyor. 14. bölgenin arkasında 19. bölgenin karşısında kalan Fenertepe’ye kurban satış alanını geçince ulaşılıyor.

TOKİ Kuraları Ne Zaman 2021?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Van Tuşba Bardakçı projesinde yer alan konutların kura çekilişi 23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *