Taksimden Istanbul Foruma Nasıl Gidilir?(Soru)

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Forum İstanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 32M, 32T, HT5, HT6, HVİST-5.
 2. Metro: M1A, M1B.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-15.

Forum Istanbul’a metro ile nasıl gidilir?

Forum İstanbul’a gidiş rotası ve tercihen şıklar şu şekilde; Metroyla: Atatürk Havalimanı – Aksaray Metro hattına binip Kocatepe durağında inebilirsiniz. 32T Cevatpaşa – Mecidiyeköy numaralı otobüsleri kullanarak Kartaltepe durağında inebilirsiniz.

Forum Istanbul tramvayla nasıl gidilir?

Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz. Forum istanbuldasınız. Topkapıda inip, havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız.Kocatepe durağında ineceksiniz. Forum istanbuldasınız.

IKEA ya gitmek için hangi durakta inilir?

IKEA ‘nın Kartal mağazasına gitmek isteyenler metro ile Hastane-Adliye durağında inerek gidebilirler. Otobüsle gitmek isteyenler Kartal içinden KM34 ile gidebilirler. Minibüsle gitmek isteyenler Kartal – Esentepe minibüsü ile gidebilirler.

Marmara Forum hangi metro durağında?

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Moneygram Istanbul Hangi Bankalarda Var?(Soru)

IKEA Bayrampaşa Metro hangi durak?

Forum İstanbul durak, Bayrampasa içindeki IKEA konumuna en yakındır.

Bayrampaşa Forum istanbul nasıl gidilir?

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Forum İstanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 32M, 32T, HT5, HT6, HVİST-5.
 2. Metro: M1A, M1B.
 3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-15.

Mecidiyeköy vadi istanbul nasıl gidilir?

METROBUS VE METRO ILE ULAŞIM Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Forum istanbula hangi otobüs gider?

Bayrampasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Forum İstanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 32M, 76O, HT5, HVİST-5.
 • Metro: M1A, M1B.
 • Minibüs / Dolmuş: FORUM ISTANBUL – KAYAŞEHIR, MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-30, MİNİBÜS: A-48.

Forum istanbul alışveriş merkezinde neler var?

Forum İstanbul ‘un bünyesinde IKEA, Koçtaş gibi ev dekorasyonları ve mobilya mağazaları; Media markt, Teknosa, Bimeks gibi elektronik mağazaları; Intersport, Decathlon, Adidas, Nike,Puma gibi spor mağazaları; Boyner, YKM,H&M,Pull&Bear,Bershka,Mango,Colin’s,Stradivarius, Marks&Spencer, Zara, gibi giyim ve aksesuar

İKEA Ümraniye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İKEA – Ümraniye yakınından geçiyor: 10, 131, 131C, 14B, 14ES.

Bayrampaşadan Eminönü’ne hangi Otobüs gider?

36ES, Bayrampasa bölgesinde bulunan 32 Cevatpaşa – Eminönü konumuna giden son Otobüs aracıdır. 23:50 civarında buradan geçer.

Bayrampaşa hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bayrampaşa yakınından geçiyor: 32M, 32T, 33, 33M, 36ES.

Marmara Forum Hangi Metrobüs duragina yakin?

Marmara Forum Alışveriş Merkezi’ne Nasıl Gidilir? Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Atakule Ne Zaman Açılacak?(Mükemmel cevap)

Marmara Forum hangi otobüs durağı?

Bakirköy bölgesinde bulunan Marmara Forum konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Fildamı Yolu durak, Bakirköy içindeki Marmara Forum konumuna en yakındır.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Her gün sabah 05:00 – gece 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Zincirlikuyu.
 • Boğaziçi Köprüsü
 • Burhaniye.
 • Altunizade.
 • Acıbadem.
 • Uzunçayır.
 • Fikirtepe.
 • Söğütlüçeşme.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *