Sur Yapı Antalya Tatil Evleri Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

  • Sur Yapı Tatil Evleri projesi, Sur Yapı’nın Antalya Kepez‘de muhteşem bir devre mülk projesi. Bu özel proje 6 blok olacak şekilde inşa ediliyor. Proje 32 bin metrekarelik orman sahasına komşu olarak planlandı. Sur Yapı Tatil Evleri projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 2 konut tipi mevcut.

Sur Yapı Tatil Evleri nerede yapılacak?

Sur Yapı tatil evleri devre mülk projesi Kepez ilçesinde hayata geçirilen bir yaşam alanıdır.

Sur Yapı Antalya Devremülk ne zaman teslim?

Aralık 2020’de teslimi gerçekleştirilen Sur Yapı Şehir Konakları, proje tasarımı ve yaşam alanlarının düzeniyle benzersiz bir deneyim sunmayı planlamaktadır.

Antalya Sur Yapı neden durdu?

Kepezaltı-Santral bölgesinde Sur Yapı tarafından yapılan kentsel dönüşüm projesinin durduğu ileri sürüldü. Çok sayıda işçinin çıkarıldığı iddia edildi. Alt taşeron firmaların battığı söylenirken, satışların azaldığı, indirimlerin işe yaramadığı da belirtiliyor.

Sur Yapı sahibi kim?

SUR YAPI SAHİBİ ZİYA ALTAN ELMAS KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA? 52 yaşında olan Altan Elmas, 1969 Erzincan Refahiye doğumludur. 1986 yılında Işık Lisesi’nden mezun olarak üniversite eğitimini İTÜ’de almıştı. 1992 İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunudur.

Sur Yapı Topkapı evleri ne zaman teslim?

Daire Sayısı 224. Daire m² Aralıkları 49 – 404 m² Proje Başlangıç July 2017. Teslim Tarihi February 2022.

You might be interested:  Istanbul Gümrük Bölge Müdürlüğü Nerede?

Sur Yapı ne zaman açılıyor?

Sur Yapı Marka AVM projesinden 3 bin yeni istihdam! Sur Yapı ‘nın Bursa Nilüfer’de yapımına devam ettiği Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi 13 Nisan 2017’de açılacak. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas,Bursa Marka AVM ile 3 bin kişiye istihdam sağlanacağını da belirtiyor.

Suryapı ne zaman bitecek?

Daire Sayısı 217. Daire m² Aralıkları 60 – 202 m² Proje Başlangıç December 2017. Teslim Tarihi September 2021.

Sur Yapı Antalya ne durumda?

Sur Yapı ‘nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi’nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar. ‘ ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Şehir Konakları ne zaman teslim?

Sur Yapı Şehir Konakları 438 bin TL ile 2 milyon 100 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Satışları yapılan dairelerin 2019 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Sur Yapı’nın sahibi kim nereli?

90’lı yıllarda kurduğu Sur Yapı isimli şirketiyle büyümeyi başaran Altan Elmas, 1969 İstanbul doğumludur. Gerçekleştirdiği projelerle kısa sürede sektörde lider konumuna gelen, prestijli, güvenilir inşaat şirketleri arasında yerini aldı.

Dap Yapı sahibi kim?

DAP Yapı ‘ nın sahibi Ziya Yılmaz,34 yaşında. Trabzonlu olan Yılmaz, “Karadenizliyim ama sanılanın aksine babadan kalma bir işi devralmadım” diye söze giriyor. Babası taş ocağı işletmeciliği yapan Yılmaz,”Hedeflerimi daima büyük tuttum.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı nereli?

Sur Yapı ve KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini 1986 yılında Işık Lisesi’nde tamamlayan Elmas, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mimar olarak mezun olmuştur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *