Ssk Genel Müdürlüğü Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

  • SGK Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü 41.029469 enlem ve 28.987633 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Pürtelaş Hasan Efendi Mh. ve Beyoğlu ilçesine bağlıdır. SGK Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. SGK Sağlık İşleri Genel Müdürlüğü posta kodu 34427.

SGK Sosyal Güvenlik Kurumu bilgi hattı telefon numarası nedir?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ALO 170” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İletişim merkezimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

Bağlı olduğum sigorta müdürlüğünü nasıl öğrenebilirim?

Sosyal güvenlik kurumuyla ilgili bilgi edinilebilecek bir diğer nokta da SGK kurumunun resmi iletişim adresi ve internet sitesinin yer aldığı sisteme internet üzerinden girerek bu sayfada yer alan açıklamalara göre bağlı bulunduğunuz kurumu öğrenebilir, Alo 170’i arayarak da telefon üzerinden aklınıza takılan soruları

ALO 170 nasıl aranır?

Alo 170 Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan hizmetlerin tamamı hakkında bilgilendirme amaçlı kullanılan hattır. Alo 170 i her türlü soru, öneri, eleştiri, ihbar, şikayet,Başvuru yada taleplerinizi iletip çözüme kavuşturulabilir. Alo 170 7/24 aranabilir.

SGK ile ilgili kime soru sorabilirim?

Alo 170 SGK danışma hattı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi tarafından hizmet vermektedir.

You might be interested:  Istanbul Nöbetçi Idare Mahkemesi Nerede?(Çözünme)

Esenler Hangi SGK Müdürlüğüne bağlı?

Bizzat kuruma giderek işlemlerini halletmek isteyenler için SGK İstanbul İl Müdürlüğünün adresi Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir.

Mecidiyeköy hangi sigorta müdürlüğüne bağlı?

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Telefon: (0212)372 10 00. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Faks: (0212)243 63 63. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü E-posta: [email protected] sgk.gov.tr.

e-Devlet üzerinden hizmet birleştirme nasıl yapılır?

Bu iki yöntem şu şekilde kullanılır:

  1. Gerekli bilgilerle e – Devlet hesabına girilir. SGK portalına erişilir ve hizmet birleştirme sorgulama ekranına gelinir.
  2. uyg.sgk.gov.tr/EvrakArama adresinden SGK’nın evrak arama sistemine girilir. Kimlik numarası ve işleme konulan evrakın yılı ile arama yapılır.

Sigorta başlangıcım var mı?

Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı olan ALO 170 çağrı hattı ücretli bir hizmettir. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İletişim Merkezi olan 170’i arayın. Ardından operatörün yönlendirmelerini takip ederek “Sigortalılık hizmet süresi” hakkında bilgi almak için 2’yi tuşlayın.

4 a kapsamında sigortalı ne demek?

4A veya eski adıyla SSK bir işyerinde sözleşmeli olarak çalışan vatandaşların bağlı olduğu sigorta sistemi olarak biliniyor. Kısacası 4A SSK’ya prim ödeyen çalışanların bulunduğu grup olarak karşımıza çıkmaktadır. 4A sistemi 5510 sayılı kanun sonrasında SGK kapsamında çalışan kişileri ifade etmektedir.

Beykoz SGK hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları SGK Beykoz Sosyal Güvenlik Merkezi yakınından geçiyor: 11H, 121A, 121BS, 135, 15BK, 15TK.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *