Sosyete Pazarı Nerede Istanbul?

  • İstanbul’da “Sosyete Pazarı” olarak adlandırılan sadece bir yer yok. Sosyete pazarı olarak faaliyet gösteren birçok pazar bulunuyor. Ancak İstanbul sosyete pazarı olarak en çok öne çıkan pazar yerleri Başakşehir, Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş ve Beykoz pazarları olarak bilinir.

Sosyete pazarı İstanbul nerede hangi gün?

Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta. Cuma günleri ise perde, halı, kıyafet, çanta ve hatta kumaş bile satılmakta.

Başakşehir pazarı ne zaman?

Salı ve cumartesi günleri kurulan pazarda, engelliler için düşünülmüş park alanları dahil, toplam 1.100 araç kapasiteli otoparkın 600’ü müşterilere, 500’ü ise esnafa tahsis edilmiş durumda.

Etiler sosyete pazarı hangi gün?

Perşembe günleri kurulan Ortaköy Sosyete Pazarı ‘na ve Cumartesi günleri kurulan Beşiktaş Ulus Üretici ve Kooperatif Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

Gerçek İstanbul sosyete pazarına nasıl gidilir?

Ankara bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 482-7, 512-5, 530-5, 532-5.
  2. Metro: M1-M2-M3.
You might be interested:  Istanbul Teknik Universitesi Nerede?(Çözülmüş)

4 Levent sosyete pazarı hangi gün?

4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri – Beşiktaş Belediyesi. Levent, Konaklar ve Arnavutköy mahallelerimizden 4. Levent Salı Pazarı ‘na Ücretsiz Ring Seferleri düzenleniyor.

Eminönü bit pazarı hangi gün?

Eminönü (Küçük pazar) Bit Pazarı Cumartesi günleri kurulan bu pazar diğerlerine göre daha küçük bir alana sahip. Fakat, tarihi yerlere olan yakınlığı ve sahip olduğu antik parçalar ile mutlaka görülmesi gereken bir yer olarak karşımıza çıkıyor.

Bahçeşehir pazarı ne zaman?

Salı ve cumartesi günleri Pazar tam gün açık diyebiliriz. Öğlen vakitlerinde çok kalabalık oluyor. akşama doğru biraz daha sakin ve fiyatlar biraz daha aşağıya çekiliyor. Akşam pazarının fırsatlarının kaçırmak istemeyenler, pazartürk pazarında istedikleri malzemeleri ucuza satın alabilirler.

Özlüce pazarı hangi gün?

Bursa özlüce giyim pazarı Her salı

Bahçeşehir pazarı hangi durak?

Boğazköy durak, Basaksehir içindeki Bahçeşehir Sosyete Pazarı konumuna en yakındır.

Ortaköy sosyete pazarı ne zaman?

Ortaköy Sosyete Pazarı Günü ve Çalışma Saatleri Cumartesi ve Perşembe günleri, Sabah: 8:00 – Akşam: 19:30 arası hizmet vermektedir.

Fatih sosyete pazarı ne zaman?

Çok eski tarihlerden beri var olan bir pazar,adından da anlaşılacağı üzere her hafta Çarşamba günleri Fatih Camii sin den başlayarak adını da verdiği semte doğru uzanan ve etrafındaki sokaklarıda kapsayan bir büyük pazar.

Izmit Ulus pazarı nerede?

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman’ın yakından takip ettiği Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde tamamlanan Kartepe’nin en büyük kapalı pazarı “Kartepe Kent Çarşısı” düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Eskişehir Yolu istanbul sosyete pazarı hangi günler açık?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Denizli sosyete pazarı hangi günler açık?

Denizli Sosyete Pazarı

  • 09:00-21:00 saatleri arasında açığız!
  • Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açığız.
  • Fevzi Çakmak Bulvarında Emniyet Müdürlüğünü geçince Bizim Toptan Market’in yanındayız.
You might be interested:  Istanbul Ulus Nereye Bağlı?

Kadıköy kıyafet pazarı hangi gün?

1 – Kadıköy Pazarı / Salı ve Cuma günleri İstanbul ‘un en eski pazarlarından Tarihi Salı Pazarı olarak da bilinen Kadıköy pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. Pazarda taptaze meyveleri, rengarenk kumaşları ve klasik eşyaları uygun fiyatlara bulabilmeniz mümkün.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *