Söğütözü Ankara Hangi Ilçeye Bağlı?(EN iyi 5 ipucu)

Semt/Mahalle olarak Söğütözü Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü Caddesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Söğütözü Caddesi posta kodu 06105. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 868 metredir.

 • Söğütözü Ankara ilinde yer almakta olup, Söğütözü Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü haritası konumu ise 39° 54′ 57.9600” Kuzey ve 32° 48′ 6.5340” Doğu gps koordinatlarıdır. Söğütözü bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Sogutozu hangi Mahalle?

Semt/ Mahalle olarak Söğütözü Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü Mahallesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Söğütözü Mahallesi posta kodu 06900. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 888 metredir.

Söğütözü nerenin?

Söğütözü Ankara ilinde yer almakta olup, Söğütözü Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü haritası konumu ise 39° 54′ 57.9600” Kuzey ve 32° 48′ 6.5340” Doğu gps koordinatlarıdır. Söğütözü bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 13 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ankara Çankaya nereye bağlı?

Çankaya, Türkiye’nin Ankara iline bağlı bir ilçe. Ankara ilinin orta kesiminde bulunan ilçe, Ankara ‘nın başkent olması ile birlikte Türkiye’nin yönetim merkezi durumuna gelmiştir.

Ankara Çukurambar Mahallesi nereye bağlı?

Çukurambar, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Kızılay’a yaklaşık 3,5 kilometre uzaklıktadır. 2000’li yıllara kadar gecekondu bölgesi olan Çukurambar, kentsel dönüşümle beraber Ankara’nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir.

You might be interested:  Marmaris Icmeler Denizi Nasil?(Çözüm bulundu)

Sogutozu Caddesi hangi mahallede?

Semt/ Mahalle olarak Söğütözü Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Söğütözü Caddesi haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Söğütözü Caddesi posta kodu 06105. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 868 metredir.

Ankara Show TV binası nerede?

Show TV, televizyon kanalları, Çankaya Mah., Cinnah Cad., Çankaya, Ankara, Türkiye – Yandex Haritalar.

Ankara Balgat nereye bağlı?

Balgat Nerede ve Hangi İlçeye Bağlı? Balgat Ankara ilinde yer almakta olup, Balgat Çankaya ilçesine bağlıdır. Balgat haritası konumu ise 39° 54′ 32.3208” Kuzey ve 32° 49′ 5.9556” Doğu gps koordinatlarıdır. Balgat bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Ankara Çankaya posta kodu nedir?

Çankaya Ankara ilimizin bir ilçesi olmaktadır. Çankaya ilçesinin posta kodu ise 06530 olarak düzenlenmiştir.

Söğütözüne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Söğütözü yakınından geçiyor: 339-5, 511-5, 512-5, 532-5.

Ankara Çankaya nereleri kapsar?

Ankara ‘nın ve Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Çankaya ‘ya bağlı 105 mahalle bulunmaktadır.

 • Akpınar.
 • Anıttepe.
 • Aşağı İmrahor.
 • Aşağı Öveçler.
 • Aşağı Topraklık.
 • Aşıkpaşa.
 • Ata.
 • Aydınlar.

Çankaya Ankara’nın ilçesi mi?

Ankara Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçeler: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ dir.

Çankaya kaç mahalle var?

Çankaya ‘da 123 mahalle vardır. İlçemizin 2017 verilerine göre nüfusu 921.999’dur.

Ankara çukurambar’a hangi otobüsler gider?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden ÇUKURAMBAR adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 339-5, 511-5, 530-5, 532-5.
 • Tren: BAŞKENTRAY.
 • Metro: M1-M2-M3.

Esenboğa Havaalanı Çukurambar arası kaç km?

Holiday Inn Ankara – Cukurambar ile havalimanı arasındaki mesafe ne kadardır? Holiday Inn Ankara – Cukurambar ile Ankara Esenboğa arasındaki mesafe: 30,3 km.

You might be interested:  Istanbul Hükümeti Temsil Heyetini Hukuken Ne Zaman Tanıdı?

Ankara Çukurambar posta kodu nedir?

Posta Kodu için belirtilmiş olan değer 6510. Posta kodu, belli bir adrese örneğin Çukurambar Mah. adresine göndereceğimiz mektup, kargo, fatura ve bunlar gibi ihtiyacımızı sağlayan rakamdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *