Sıhhiye Nereye Bağlı Ankara?(EN iyi 5 ipucu)

Sıhhiye, Ankara‘nın Çankaya ilçesinde bulunan semt. Kızılay ile Ulus arasında, Çankaya’ya bağlı Korkutreis ve Sağlık mahallelerinin kesiştiği noktada yer alır.

  • Sıhhiye Ankara ilinde yer almakta olup, Sıhhiye Çankaya ilçesine bağlıdır. Sıhhiye haritası konumu ise 39° 55′ 40.9440” Kuzey ve 32° 51′ 17.1864” Doğu gps koordinatlarıdır. Sıhhiye bağlı olduğu Çankaya ilçe merkezine 11 kilometre mesafe uzaklıktadır.

Sıhhiye mahalle mi?

Sıhhiye 39.928040 enlem ve 32.854774 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Korkutreis Mh. ve Çankaya ilçesine bağlıdır. Sıhhiye haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Sıhhiye posta kodu 06430.

Sıhhiye Köprüsü hangi mahallede?

Sıhhıye Köprüsü Posta Kodu 06570 Maltepe Mh. Maltepe Mh.

Ankara Sıhhiye Köprüsü nerede?

Sıhhiye Köprüsü – Çankaya – Ankara, Ankara.

Sıhhiye pazarı hangi gün?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe.

Ankarada kaç tane mahalle var?

4 Şubat 2021 TÜİK verilerine göre 25 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 1425 mahalle bulunmaktadır.

Kızılay Ankara nereye bağlı?

Kızılay Türkiye’nin başkenti Ankara ‘nın merkezinde bulunan Çankaya’da bir semttir.

Kızılaya hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları ankara kızılay yakınından geçiyor: 153, 195-1, 203-7, 263-7, 453, 481.

Sarıyer sosyete pazarı hangi gün?

Sarıyer ‘de Cuma günleri kurulmaya başlayan Sosyete Pazarı ‘nda giyim, ev tekstili, tekstil ürünleri, zücaciye, ayakkabı, çanta, çocuk-bebe giyim, iç çamaşır ve çorap gibi kaliteli çok seçenek bir arada yer alıyor.

You might be interested:  Ankara Savaşından Sonra 4 Kardeş Arasındaki Taht Kavgalarının Olduğu Döneme Ne Ad Verilir?(Doğru cevap)

Yenimahalle sosyete pazarı ne zaman?

SALI, PERŞEMBE, CUMARTESİ VE PAZAR GÜNLERİ YENİMAHALLE ‘DE HİZMETİNİZDE. Aradığınız tüm markalar uygun fiyatlarla Vip İstinye Sosyete Pazarında.

Ankara pazarı hangi gün?

Ankara Çankaya’da haftanın her günü farklı semtlerde pazar kuruluyor. Pazartesi günleri İncesu, Maltepe ve Keklik semtlerinde halk pazarı kuruluyor. Salı günleri Emek ve Huzur’da kurulan halk pazarları, çarşamba günleri ise Dikmen, Yenişehir, Yaşamkent semtlerinde açık oluyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *