Side Den Manavgat Otogara Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Burada yapılacak tek şey 2,5 TL karşılığında Manavgat Otogarı’na gidip oradan binmek. Side Otogarı’ndan bindiğim minibüsün şoförü ise tam Manavgat Otogarı’na gelmeden, 1-2 dakika içinde Antalya’ya gidecek olan büyük otobüsün geleceğini ve yolun karşısında beklememizi söyleyerek ismini bilmediğim bir noktada beni indirdi.

Side otobüsleri nereden kalkıyor?

Birçok otobüs firması Manavgat’a direkt otobüs seferleri düzenlemektedir. Manavgat Terminali’nde indikten sonra servis araçları ile Side ‘ye yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Side ‘ye otobüs ile gelmek isteyenler için bir diğer alternatif ise Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’dir.

Side den Antalyaya nasıl gidilir?

Size tavsiyemiz ilk olarak Side otogarına gidin, burada minibüslere 2.5-3 lira vererek Manavgat otogarına gidin. Manavgat otogarında Antalya merkeze giden çok sayıda araç bulabilirsiniz. Side otogarından Antalya merkeze direk giden, aktarmasız giden araç ne yazık ki bulunmamaktadır.

Antalya otogardan Side’ye nasıl gidilir?

Antalya il merkezinden Side ‘ ye ulaşımlar Antalya Otogarı’ndan her yarım saatte bir hareket eden Manavgat minibüsleriyle yapılmaktadır. Manavgat minibüsleriyle Manavgat Otogarı’na ulaştıktan sonra buradan Side dolmuşları ile beldeye ulaşım sağlanabilmektedir.

Antalya Side otobüsle kaç saat?

Antalya – Side arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Side’ye uçakla nasıl gidilir?

Side ‘ ye havayolu ile ulaşım için Antalya Havalimanı’na uçuşları olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın seferlerini kullanabilirsiniz. Havalimanı’ndan Side ‘ ye otobüs, taksi, terminal içerisindeki şirketlerin ofislerinden araç kiralayarakta ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Kars Günleri Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Antalya Havalimanı Manavgat nasıl gidilir?

Manavgat ‘a Havayolu ile Ulaşım Antalya Havalimanı, ilçeye daha yakın olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Havalimanına iniş yapıldıktan sonra servis araçları ile birlikte Antalya Otogarı’na gidilerek, buradan her saat başı hareket eden Manavgat minibüsleri ile bölgeye ulaşım sağlanmaktadır.

Manavgat’tan şelaleye nasıl gidilir?

Manavgat Şelalesi ‘ne Nasıl Gidilir? Şelaleye ulaşım oldukça kolaydır. Antalya merkezden şelaleye ulaşım için Antalya otogarından Manavgat ilçesine gideceksiniz. Daha sonra ilçeden şelaleye giden minibüsleri kullanabilirsiniz.

Ankaradan Side’ye hangi yoldan gidilir?

Ankara ‘dan Side ‘ ye Ulaşım Ankara üzerinden yola çıkmış iseniz, D715 karayolunu kullanarak Konya’ya ulaşmanız ve ardından güney yönündeki Seydişehir’e doğru ilerlemeniz ve Akseki’ ye vardıktan sonra anayol üzerinden D695 karayoluna girmeniz gerekir.

Antalya Side Havalimanı arası kaç km?

Side ‘ye en yakın havalimanı Antalya havalimanıdır ve Antalya havalimanı ile Side arası mesafe 65 kilometredir. En hızlı rota ile 56 dakika sürmektedir.

Ankara Side arası otobüsle kaç saat?

Ankara – Side arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Ankara – Side arası toplam 544 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 8 saat sürüyor.

Antalya Otogar ile Kemer arası kaç kilometredir?

Antalya Kemer arası 48 kilometredir. Antalya ‘dan Kemer ‘e ulaşım için harcanan ortala süre otomobil ile yaklaşık 50 dakikadır.

Manavgat Antalya arası kaç km’dir?

Antalya ile Manavgat arası kaç km yaklaşık olarak toplam 77 kilometre mesafededir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *