Sgk Istanbul Il Müdürlüğü Nerede?(Soru)

  • Meclis-i Mebusan Caddesi No:43 Fındıklı, İstanbul Telefon: +90 212 372 1000 SGK İstanbul İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu, hangi yer ve mekanlara yakın olduğunu görebilir ve SGK İstanbul İl Müdürlüğü adresine gitmek için bulunduğunuz yerin adını girerek haritalı yol güzergahı tarifi alabilirsiniz.

Istanbul SGK il müdürlüğü kim?

İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ‘ndeki görevine Ankara İl Müdürü Tuncay Cevheroğlu getirildi.

Alo 170 SGK danışma hattında neler oluyor?

Çalışma Hayatı İletişim Merkezi “ ALO 170 ” i 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. İletişim merkezimiz, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ve Türkiye İş Kurumu tarafından sunulan tüm hizmetlerle ilgili olarak bilgilendirme yapmakta ve çözüm üretmektedir.

SSK Genel Müdürü kim oldu?

Cevdet Ceylan 31.08.2021 tarihinde vekaleten SGK Başkanlığı görevine atanmış olup, halen görevine devam etmektedir. Ceylan, evli ve iki çocuk babasıdır.

Hangi sosyal güvenlik kurumuna bağlıyım?

Sosyal güvenlik kurumuyla ilgili bilgi edinilebilecek bir diğer nokta da SGK kurumunun resmi iletişim adresi ve internet sitesinin yer aldığı sisteme internet üzerinden girerek bu sayfada yer alan açıklamalara göre bağlı bulunduğunuz kurumu öğrenebilir, Alo 170’i arayarak da telefon üzerinden aklınıza takılan soruları

Beykoz Sosyal Güvenlik Merkezi nerede?

Beykoz SGK Nerede? İşlemlerini doğrudan Beykoz SGK şubesinde yapmak isteyenler için Beykoz SGK adresi aşağıda verilmiştir: Gümüşsuyu Mahallesi Şehir Bülent Kocabıyık Caddesi E Blok NO: 3 KAT: 1 Beykoz Hükümet Konağı İçi Beykoz.

You might be interested:  Mng Kargo Ankara Bölge Müdürü Kim?(Çözüm bulundu)

Bağcılar hangi SGK’ya bağlı?

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yaşayan vatandaşların SGK konusunda maruzatları durumunda ulaşması gereken yer Bağcılar SGK İlçe Müdürlüğü’dür. Telefon yoluyla ulaşmak isteyenler için Bağcılar SGK telefon numarası 0 212 360 61 00 şeklindedir.

Topkapı SGK Müdürü kimdir?

Umit DOGAN – Topkapı Sağlık Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü – T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu | LinkedIn.

Esenyurt Sgk’ya nasıl ulaşabilirim?

Esenyurt Sosyal Güvenlik Merkezi

  1. Adres. Cumhuriyet Mah. N. Hikmet Bul. 1985 Sok. No:3 Ihlamur Parkı Yanı Esenyurt -İSTANBUL.
  2. E-Posta. [email protected] sgk.gov.tr.
  3. Telefon. 0212 867 26 00 – 29.
  4. Fax. 0212 853 63 57.

Fatih SGK hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Fâtih Sgk yakınından geçiyor: 28T, 30D, 336, 36V, 38B, 41Y, 46T, 86V.

Halil Çırtlık nereli?

Görele’nin Karaburun Köyü’nden olan 46 yaşındaki hemşehrimiz Cırtlık, görevi İl Müdür Yardımcısı Murat Göktaş’ın elinden aldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *