Sakarya Dan Antalya Ya Nasıl Gidilir?(Soru)

  • Sakarya – Antalya arası mesafe yaklaşık olarak 576 Km dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 6 saat 44 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 424 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 3 dakika sürede tamamlayabilirsiniz. Dizel bir araç bu mesafede ortalama 31.68 Lt, benzinli bir araç ise 46.08 Lt yakıt tüketir.

Sakarya’ya giderken hangi illerden geçilir?

Sakarya ‘ya özel araç ile seyahat edilecek ise İstanbul’dan yola çıkarak E80 otobanı üzerinden Kocaeli ve Sapanca rotası ile 161 kilometre sonra ulaşılabilir. Ankara’dan Bolu, Düzce rotası kullanılarak 310 kilometre, İzmir’den ise Balıkesir,Bursa ve Yalova rotası ile 506 kilometre sonra Sakarya ‘ya ulaşmak mümkündür.

Antalya Adapazarı arası kaç saat otobüsle?

Antalya – Sakarya ( Adapazarı ) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 5 dakika sürmektedir.

Istanbul antalya arası hangi illerden geçilir?

Sakarya, bilecik, kütahya, afyon, burdur, Antalya.

Istanbuldan Sakarya’ya trenle nasıl gidilir?

Sakarya’ya Tren ile Ulaşım Sakarya, İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle her iki şehirden de tren ile ulaşım mümkündür. Yolcuların Arifiye durağında inmeleri gerekmektedir. İstanbul Pendik’ten hareketle, Sakarya’ya tren ile ulaşım 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Sakarya merkezden Karasu’ya Nasıl Gidilir?

Sakarya il merkezinden yola çıkarak Karasu ilçe merkezine ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; merkezde bulunan Karasu otobüslerini kullanmalıdır. Tatilciler; Karasu otobüslerini kullanarak aşağı yukarı 1 saat içerisinde ve 60 TL gibi bir ücret karşılığında Karasu ‘ya kolayca ulaşım sağlayabilir.

You might be interested:  Marmaris E Hangi Havaalanına Yakın?(Mükemmel cevap)

Sakarya Antalya arası kaç saat sürüyor?

Sakarya (Adapazarı) – Antalya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 59 dakika sürmektedir.

Adana Sakarya kaç saat sürüyor?

Sakarya – Adana arası otobüs yolculuğu ortalama 11sa 17dk sürmektedir.

Izmir Sakarya arası kaç saat otobüsle?

İzmir – Sakarya (Adapazarı) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 8 dakika sürmektedir. İzmir – Sakarya (Adapazarı) arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Istanbul Antalya arası nasıl gidilir?

İstanbul ile Antalya arası uzaklık yaklaşık olarak 696 kilometredir. Yolculuğa başladıktan sonra Gebze, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar ve Isparta yol güzergahını takip etmeleri gerekmektedir. Sonrasında ise Isparta’dan Burdur’a geçiş yapılarak, oradan Antalya ‘nın Aksu ilçesine giriş yapılır.

Istanbul’dan Antalya’ya hangi yoldan gidilir?

Özel araçla İstanbul ‘ dan yola çıkıp Antalya ‘ya ulaşmak isteyen ziyaretçilerin, seyahatlerine Anadolu Otoyolu üzerinden çıkmaları gerekmektedir. Gebze’yi geçtikten sonra sırasıyla; Bursa, Bozüyük, Kütahya, Afyonkarahisar, Burdur ve Antalya tabelaları izlenmelidir.

Antalyadan Ankara’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

Gidiş güzergahını tamamen düzeltmişler sadece Ankaraya dönüite bozuk bi bölüm kalmış, çalışmalar da hala devam ediyor. Ankara – Antalya ya da tam tersi güzergahta gideceklere tavsiyem, Ankara -Afyon-Keçiborlu-Burdur- Antalya güzergahını tercih etmeleri.

İstanbul Sakarya hızlı tren nereden kalkıyor?

Sakarya Ekspresi’nde İstanbul ‘da varılan son nokta Haydarpaşa Tren Garı’ydı. Ancak devam eden Marmaray yani banliyö hattı çalışmaları nedeniyle şuan ulaşım Pendik İstasyonu’ndan sağlanmaktadır. Çalışmaların tamamlanması ile hızlı trenler şehrin Avrupa Yakası’nda bulunan Halkalı İstasyonu’na kadar gidebilecektir.

Adapazarı treni nereden kalkıyor?

Adapazarı Pendik Ada Ekspresi Treninin son durağı Gebze olmuştur. Artık Adapazarı İstanbul tren yolculuklarını Ada Ekspresi ve Marmaray aktarmalı veya Arifiye’den kalkan hızlı trenle yapabilirsiniz. Pendik Adapazarı Arifiye Tren Garları arasında TCDD’ye ait YHT trenler ile her gün 13 sefer yapılmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *