Sabiha Gökçen Havaalanından Istanbul Havaalanına Nasıl Gidilir?(Çözünme)

  • İstanbul Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na öncelikle HAVAİST Havaalanı Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde gidebilir ve yine Havaist Havalimanı otobüsleri ile Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul Havalimanı ”a kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanından Istanbul yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

Sabiha Gökçen istanbul havalimanı arası kaç TL?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 45 – 55 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir.. İstanbul Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı arası taksi ücreti:270 – 290 TL arasındadır.

Sabiha Gökçen Havaist nereden kalkıyor?

DURAK NEREDE? Sabiha Gökçen HAVAİST durağı havalimanı gelen yolcu çıkış kapısının karşısında bulunan ” Sabiha Gökçen H.L.” İETT durağında bulunmaktadır.

Istanbul havaalanından Atatürk Havaalanına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Atatürk Havalimanına İETT H4 Havaalanı Otobüsleri ile gidilebilmekteydi ANCAK İETT H4 otobüs seferleri artık yapılmamaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan İstanbul Yeni Havalimanı’na gitmek için Metro hattını ve Havaist Otobüslerine aktarma yaparak gidilebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Yeni Hızlı Tren Garına Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Sabihadan Atatürke nasıl gidilir?

E-11Hattı Haritada siyah mavi ile görünen hat ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Uzunçayır’a ulaşır sonra metrobüs ile Zeytinburnu–M1 Metro ya da Şirinevler—M1 Metro ile Atatürk Havalimanı’na gidebilirsiniz. 16-S Hattı Yukarıdaki başlangıç ve iniş noktaları ile aynıdır.

Istanbul Yeni havalimanından Esenler otogarına nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler ‘e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı ‘ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar ‘da inmelisiniz. Ardından Otogar ‘dan M1B metro hattına binerek Esenler ‘de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

Avrupa yakasından Sabiha Gökçen nasıl gidilir?

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmek için öncelikle size en yakın yerden metrobüse binmelisiniz. Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inip, Ünalan durağından metroya binin. Daha sonra Kartal durağında KM22 no’lu belediye otobüsüne binerek Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz.

Taksim Sabiha Gökçen Havalimanı kaç dakika?

Taksim ile Sabiha Gökçen Havalimanı arası Havabüs/ Havataş Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80-90 dakikadır.

Sabiha Gökçen yeni Havalimanı arası kaç km?

Yeni İstanbul Büyük Havalimanı ‘ndan (İGA) Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na (SAW) toplam mesafe yaklaşık 84 km ‘dir.

Sabiha Gökçenden nereye servis var?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehrin farklı noktalarına hareket eden otobüs hat ve güzergâhları aşağıdaki gibidir;

  • E3 – Havalimanı – 4.
  • E9 – Havalimanı – Bostancı
  • E10 – Havalimanı – Kurtköy – Kadıköy.
  • E11 – Havalimanı – Kadıköy.
  • 16S – Havalimanı – Metrobüs Uzunçayır.
  • MR60 – Havalimanı – Pendik YHT.

Sabiha Gökçen’den Havaş nerelere var?

Sabiha Gökçen ‘e Havaş / Havabus Her iki durak tarafından da karşılıklı hizmet veriyorlar. Sabiha Gökçen için de bu hizmetin Taksim, Kadıköy ve Yenisahra’da buluşma noktaları var.

You might be interested:  Il Milli Eğitim Müdürlüğü Istanbul Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Sabiha Gökçen metrobüs nasıl gidilir?

Metrobüs ile Anadolu Yakası’ndan geçtikten sonra Uzunçayır durağında inip Ünalan durağında metroya aktarma yapmalıdır. Metroya bindikten sonra Kartal durağında inmeli ve buradan KM22 numaralı belediye otobüsüne binmelidir. Son olarak, otobüs sizi Sabiha Gökçen Havalimanı önünde indirecektir.

Istanbul Levent hangi havaalanına yakın?

İstanbul Havalimanı 4. Levent ‘e yaklaşık 35 km mesafede.

Havaş nereden kalkıyor istanbul?

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Istanbul Havalimanindan Kadiköye nasil gidilir?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan Kadıköy’e İETT otobüsleriyle gitmek isterseniz, direk Kadıköy’e giden bir İETT hattı yok fakat havalimanından kalkan H2: Yeni Havalimanı-Mecidiyeköy hatlı İETT otobüslerine binerek Mecidiyeköy metrobüse gelip, oradan da metrobüsle Kadıköy’e geçebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *