Optimum Avm Ankara Nasıl Gidilir?(Soru)

  • Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Optimum Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki toplu taşıma hatları Optimum Avm – yakınından geçiyor Otobüs: 541-5, 552, 561, 580, 585-1

Ankara Optimum’a metro ile nasıl gidilir?

Ulaşım Bilgileri Sıhhiye’den 504, 510, 514, 515,520, 525, 542 No’lu otobüsler ile, Kızılay’dan Eryaman istikametinde gelen 541 No’lu otobüsler ile, Batıkent metro durağından hareket eden 547 ve 245 No’lu hatlar ile, Ümitköy Metro İstasyonu’ndan 521,517 No’lu hatlar ile Ankara Optimum Outlet’e ulaşabilirsiniz.

Optimum metro ile nasıl gidilir?

Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Ankara Optimum hangi metro durağında?

Yenimahalle bölgesinde bulunan Optimum Avm konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Eryaman 1-2 durak, Yenimahalle içindeki Optimum Avm konumuna en yakındır.

Optimum Outlet hangi durakta?

metro. Metro hattında Halkapınar ya da Hilal durağından İzban’a aktarma yaptıktan sonra, Cumaovası-Aliağa hattı üzerinde “Esbaş” durağında inerek İzmir Optimum ‘a ulaşabilirsiniz.

Ankara Optimum AVM hangi semtte?

Semt/ Mahalle olarak Etiler Mh. ve Etimesgut ilçesine bağlıdır. Optimum haritası Ankara ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Optimum posta kodu 06793. Optimum GPS koordinatları 39° 57´ 57.1716″ ve 32° 37´ 59.2932″.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Açıköğretim Nasıl?

Ankara Sincan Optimum hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Kahvedükkanı Optimum avm yakınından geçiyor: 500, 507, 509, 520, 548.

Yenisahra metrodan optimuma nasıl gidilir?

Uzunçayır Durağı’nda inip E5 otoyolu üzerinden Kartal istikametine giden minibüs ve otobüsleri kullanarak Yenisahra Durağı’nda inip Optimum’a ulaşabilirsiniz. İstanbul Optimum Outlet AVM`ye metro ile ulaşım; Kadıköy – Kartal Metrosu ile Yenisahra Durağı’nda inerek Optimum’a ulaşabilirsiniz.

Palladium a metroyla nasıl gidilir?

Ataşehir bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Palladium AVM adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 16A, 8A.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.
  4. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-63A, DOLMUŞ: D-63B, MİNİBÜS: C-55.

Akasya metro ile nasıl gidilir?

Akasya Avm hangi metro durağından gidilir sorusuna verilecek cevap Ünalan’dır. Ünalan metro durağına ulaşmak için Tavşantepe metro hattına binmek gerekmektedir. Ünalan durağında inildikten sonra Akasya AVM çıkışı kullanılmalıdır. Tünelin sonunda Akasya AVM bulunmaktadır.

Adana Optimum hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Adana Optimum yakınından geçiyor: 110, 114, 125.

Ankara Optimumda neler var?

Modern mimarisi ve alternatifli alışveriş seçenekleriyle kaliteli alışverişin indirim merkezi olan Optimum Outlet; Vakko, Boyner Outlet, Guess, Tommy Hilfiger, Skechers, Media Markt, Teknosa, Nike, Adidas, Mudo, Koton, Flo, Toyyz Shop, Defacto, LCW, Mavi, Ayakkabı Dünyası, Yves Rocher, Penti, Derimod, Network, Armağan

Optimum AVM istanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul Optimum Avm Optimum yakınından geçiyor: 17, 19F, 19S, 2, 251.

Buyaka Alışveriş Merkezi nasıl gidilir?

Buyaka Avm ‘ ye “Yeşilvadi Sapağı” durağından geçen otobüsler ile ulaşabilirsiniz. Buyaka Avm ‘ ye metrobüsle ulaşım için, “Uzunçayır” metrobüs istasyonun inip, buradan 20Ü numaralı otobüse binebilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Plaka Hangi Harfte 2017?(EN iyi 5 ipucu)

Outlet mağazası ne demek?

Mağazalarda ise outlet ürünler çıkış ürünü özelliği taşıyanlara denilmektedir. Çıkış nedenleri arasında iadeden kaynaklı, defolu olması gibi başlıklar sayılabilir. Bu terim mağazalarda politika esasına göre işlem görür. Genel itibari ile mağazalarda yer alan outlet ürünler uygun fiyatlı ürünleri temsil eder.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *