Odea Bank Ankara Şubeleri Nerede?(Mükemmel cevap)

  • Şube Adresi Haritası, Konumu Nerede Dumlupınar Mahallesi Eskişehir Devlet Yolu 9. Km Tepe Prime İş Merkezi B Blok 06690 Yukarıdaki bilgiler Odea Bank A.Ş. Ankara Ankara Kurumsal Ve Ticari Bankacılık Merkezi şubesi bilgileridir. Bu bilgiler şube adresi, telefonu ve faks bilgilerinden oluşmaktadır.

Odeabank’ın kaç tane şubesi var?

Odeabank, İzmir Alsancak, Ankara Gaziosmanpaşa, İstanbul Güneşli, Şişli, Etiler ve Yeşilyurt şubeleri ile şube sayısını 20’ye çıkardı. Odeabank, tüm bireysel, kurumsal ve ticari bankacılık hizmetlerinin verildiği şubeleri ile büyümeye devam ediyor.

Burgan Bank ın kaç şubesi var?

Burgan Bank, Türkiye’de 14 ilde önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış 32 şubesiyle, müşterilerinin «çözüm ortağı» olarak hizmet sunmaktadır.

Odeabank hangi bankaya ait?

Odeabank ‘ın sahibi Bank Audi’dir. Merkezi Lübnan’da olan Bank Audi, Türkiye dışında 11 farklı ülkede faaliyet gösteren geniş bir yatırım ağına sahip. Kurumsal, bireysel ve özel bankacılık alanında uzun yıllardır hizmet veren bankanın kurucusu Raymond W.

Odeabank hangi Atm’den para yatırılır?

444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden, Akbank ATM ‘leri ve PTT Şubelerinden, Akbank ATM ödeme ücreti: 7 TL + BSMV karşılığında. Diğer ortak ATM ‘lerden para yatırma ve kredi kartı borç ödeme ücreti %1,15 +1,04 TL (BSMV hariç) olacaktır.

Odeabank nasıl bir banka?

Odeabank, 2012 tarihinde kurulmuş olan bir anonim şirkettir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvurusunun ardından bankacılık faaliyet izinlerini alan Odeabank, 2012 Ekim ayından itibaren bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Odeabank ana hissedarı Bank Audi’nin merkezi Lübnan’da bulunmaktadır.

You might be interested:  Istanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü Nerede?(En iyi çözüm)

Burgan Bank şubeleri nerede var?

Burgan Bank İstanbul Şubeleri

  • Altunizade Şubesi.
  • Bağcılar Şubesi.
  • Bahçekapı Şubesi.
  • Bakırköy Şubesi.
  • Bayrampaşa Şubesi.
  • Beylikdüzü Şubesi.
  • Davutpaşa Şubesi.
  • Esenyurt Şubesi.

Burgan Bank ın sahibi kimdir?

Fibabanka, 2010 yılında Millennium Bank’ın Fiba Holding tarafından satın alınmasıyla oluşturulan özel mevduat bankası.

Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

NAKİT (boşluk) TC Kimlik Numaranızı yazarak, Odeabank 8444 SMS kredi başvurusu numarasına gönderin ve kolayca hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunmuş olun.

Garanti bankası kime ait?

​Bankamızda ilk kez hesap açacak olan yeni müşterilerimiz için geçerli TL mevduat hesabınıza %13,80’e varan,​ USD mevduatınıza %2,75’e, EUR mevduatınıza ise %1,10’a​​ varan faiz oranı fırsatı tüm Odeabank şubelerinde sizi bekliyor.

Odeabank para yatırılır mı?

Odeabank ATM’lerinden tutar girerek para çekebileceğiniz gibi, isterseniz çekmek istediğiniz banknotları da seçebilirsiniz. “Kartsız İşlemler” menüsünden fatura ödemelerinizi, kart ödemelerinizi, nakit yatırma, hesap açılışı, kredi ve kredi kartı başvuru işlemlerinizi kartınız olmasa da gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank EFT saat kaça kadar?

Odeabank 2015 EFT Saatleri başlangıç ve bitiş saati olarak; Odeabank 2015 EFT Başlama Saati 08:30 ve Odeabank 2015 EFT Bitiş Saati 17:00 şeklinde belirlenmiştir. Bu saatler içerisinde gerçekleştirdiğiniz EFT İşleminiz sonucunda para transferiniz 5 ile 10 dakika içerisinde gerçekleşecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *