Nişantaşı Sosyete Pazarı Ankara Hangi Günler?(Mükemmel cevap)

  • Ankara’nın en çok ziyaret edilen Çankaya Nişantaşı Sosyete Pazarı’nın servis saatleri ve güzergahları aşağıdadır.Bilgiler en güncel şekli ile sizin ile paylaşılmaktadır. Çankaya Nişantaşı Sosyete Pazarı: SALI – ÇARŞAMBA – CUMA – CUMARTESİ – PAZAR günleri hizmet vermektedir. Çankaya Nişantaşı Sosyete Pazarı Servis Saatleri/Güzergahları

Ankara nişantaşi pazari hangi günler açik 2020?

Nişantaşı Pazarları

  • Çankaya Şubemiz. Sadece Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri açıktır.
  • Çukurambar Şubemiz. Sadece Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri açıktır.
  • Etlik Şubemiz. Sadece Salı, Cuma, Pazar günleri açıktır.

Ankara Çukurambar pazarı hangi gün?

Cumartesi – Açılış 8:00 – Kapanış 20:00 Çukurambar Şubemiz, 5250m² alanda 234 esnafın gözdesi binlerce ürünle hizmet veriyor. Haftanın 4 ayrı gününde misafirlerimizi 12 farklı servis ve 69 farklı güzergâh üzerinde evlerine en yakın mesafeden alıp hesaplı alışverişe taşıyoruz.

Çankaya Nişantaşı pazarına hangi otobüs gider?

Çankaya bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nişantaşı Pazarı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 136, 193, 195-1, 411-7, 482-7.
  • Metro: M1-M2-M3.

Nişantaşı Pazarı Turan Güneş hangi günler açık?

Çankaya Şubemiz yılından bu yana Turan Güneş Bulvarı Yıldız Kavşağı’nda hizmet veren Çankaya şubemiz Salı, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kapılarını açıyor.

Sosyete pazarı hangi gün?

İstanbul sosyete pazarları kapsamında gidilip gezilmesi gereken bir yer. Kadıköy sosyete pazarı, Salı ve Cuma günleri kuruluyor. İstanbul sosyete pazarları içerisinde yer alan Kadıköy pazarında Salı günleri daha çok sebze ve meyve ağırlıklı tezgahlar yer almakta.

You might be interested:  Istanbul Sarmaşık Sitesi Nerede?(Çözüm bulundu)

Istinye ne zaman açık?

Hafta içi ve hafta sonu binlerce kişinin tercih ettiği İstinye Park AVM sabah saat 10:00’da açılırken, 12 saat boyunca açık oluyor. Yani akşam saat 22:00’da kapanıyor. Bu saatten itibaren içeride bulunan tüm mağazalar kasalarını kapatıyor.

Sıhhiye pazarı hangi gün?

Çankaya Sıhhiye sosyete pazarı – Her Perşembe.

Ankara Cebeci pazarı hangi gün?

Çankaya ilçesinde Birlik, Cebeci, Mürsel Uluç ve Cevizlidere’de perşembe günleri kurulan halk pazarları Akpınar ve Kırkkonak’ta cuma günleri kuruluyor.

Ankara Bahçelievler Semt pazarı hangi gün?

Cuma günleri kurulan Semt Hali’nin, kapalı bir bina şeklinde ve üstü açık olduğunu kaydeden yetkililer, “Özellikle Bahçelievler bölgesi sakinlerinin yoğun rağbet gösterdiği bu pazar yerimizi her hafta cuma günleri gece 24’den sabah saatlerine kadar rutin olarak temizliyoruz.

Nişantaşı Pazarı kimin?

Everybody’s Nişantaşı Pazarları, ULUSAL A.Ş. bünyesinde hizmet vermektedir. Toplamda 13.450m² alan üzerine kuruludur. Bünyesinde 250’ye yakın personel istihdam etmektedir.

Eskişehir Yolu istanbul sosyete pazarı hangi günler açık?

SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE,CUMA,CUMARTESİ ve PAZAR günleri hizmetinizdeyiz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *