Muğla Otogardan Marmaris E Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

  • Öncelikle otobüs ile İzmir Aydın Muğla hattıyla Marmaris‘e ulaşmanız gerekiyor. Marmaris’e ulaştıktan sonra Şehirlerarası otogardan kalkan minibüs ve otobüsler ile 45 kmlik bir yol ile Selimiye ‘ye ulaşabilirsiniz. SSelimiye’ye ve Bozburun’a aynı minibüsle ulaşılmaktadır.

İstanbul’dan Marmaris’e giderken nerelerden geçilir?

İstanbul ‘ dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul -Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir. Ankara yönünden Marmaris’e ulaşmak isteyenler ise Denizli yönünü takip edip, Muğla kent merkezine sonrasında ise Marmaris’e ulaşabilirler.

Uçakla Marmaris’e nasıl gidilir?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Marmaristen Muğla merkeze nasıl gidilir?

Muğla İl Merkezinden Marmaris ‘e Ulaşım Muğla Otogarı’ndan yarım saatte bir hareket eden Marmaris minibüsleriyle de ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Marmaris minibüsleriyle yapacağınız yolculuklar ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında değişirken, bu seyahatiniz için ödeyeceğiniz bilet ücreti yaklaşık 25 TL’dir.

Bodrumdan Marmarise nasıl gidebilirim?

Bodrum ve Datça’dan arabalı feribotlar düzenli olarak Marmaris ‘e seferler yapmakta (Telefon: 0 252 316 10 87). Ayrıca haftada 2 kere olmak üzere Bodrum Marmaris arasında hidrofil seferleri yapılmakta ( Bodrum Express Lines (www.bodrumexpresslines.com)). Özel yat ve teknesi olan da Marmaris Marinası’nı kullanmaktadırlar.

You might be interested:  Ankara Dan Diyarbakır'a Nasıl Gidilir?

Istanbuldan Muğla’ya giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Datçaya en kolay nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum- Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

Dalaman Marmaris Havaş kaç TL?

Dalaman Havalimanı Marmaris Havaş Ücreti 35 TL.

Marmaris’e hangi havaalanına yakın?

Marmaris’e Dalaman Havalimanı üzerinden hava yoluyla, yatlar ve gemiler aracılığıyla deniz yolu ile ulaşabilirsiniz. Turizm bölgesi olduğundan dolayı hemen hemen her yerden özellikle komşu ilçeler Bodrum ve Fethiye’den kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Marmaris’e nereden gidiliyor?

Marmaris’e hava yolu, kara yolu ve deniz yolu ile ulaşım mümkün. Marmaris’e en yakın havalimanı Dalaman’da bulunuyor. Türk Hava Yolları, Pegasus ve Onur Air ile haftanın 7 günü İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Dalaman’a direkt uçuşlar bulunuyor.

Içmeler Marmaris ne kadar uzaklıkta?

İçmeler ile Marmaris arasındaki mesafe 8 km ‘dir. Turuncu renkteki dolmuşlar ile 3 TL karşılığında Marmaris ‘ten İçmelere gidebilirsiniz. Marmaris otogar ile İçmeler merkeze uzaklık otobüsle yaklaşık 15 dakika sürer.

Marmaris Datça Nasıl Gidilir?

Marmaris’ten Datça’ya ulaşım: Datça Koop minibüsleri ile Marmaris Datça minibüs seferleri yazın sabah 7.30’da başlıyor. Sabah 9’dan gece 19.00’a kadar saat başı minibüs var. Sonrasında 20.30, 22.30 ve 00.30’da son Marmaris Datça servisi yapılıyor. Datça ‘dan Marmaris ‘e son dolmuş ise 20.00 ve 22.00’da.

You might be interested:  Ankara Istanbul Arası Hgs Ücreti Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Marmaristen bodruma otobüs var mı?

Her gün, Marmaris – Bodrum otobüs güzergahında yaklaşık ile hizmet verilmektedir.

Bodrumdan Marmarise otobüs var mı?

Bodrum ve Marmaris arasında 1 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir. En sık sefer düzenleyen otobüs firmaları, Güney Akdeniz.

Marmaris Bodrum arası feribot var mı?

2 yanıt. Direkt feribot yok. Datça feribotuyla Körmen’e gidip (1 hr. 45 min.) kara yoluyla Marmaris ‘e ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *