Mugla Bodrum Arasi Ne Kadar?

Araç yapısına bağlı olarak 109 km mesafeyi tamamlama süreniz değişebiliyor. MuğlaBodrum Arası Kaç Saat?

  • MUĞLA, BODRUM arası 109 km olan bu mesafeyi, yaklaşık olarak 1 saat, 26 dakika da gidebilirsiniz. MUĞLA ile BODRUM arasındaki 109 kilometrelik bu mesafeyi, 100 kilometrede 6 litre yakıt tüketen bir araç ile yaklaşık olarak 6.54 litre yakıt harcayarak gidebilirsiniz. BODRUM ile ilgili bilgiler

Bodrum Muğla arası kaç saat otobüsle?

Bodrum Muğla arası otobüsle kaç saat? En kısa otobüs seyahati 45 dakika sürmektedir.

Bodrum Aydın kaç saat sürüyor?

Bodrum – Aydın arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 36 dakika sürmektedir.

Izmir Bodrum kaç saat sürüyor?

İzmir ve Bodrum arasında 242 kilometre mesafe bulunmaktadır. Karayolu ile İzmir ‘den Bodrum ‘a veya Bodrum ‘dan İzmir ‘e gitmek isteyen kişilerin yaklaşık olarak 3-4 saat yol gitmesi gerekmektedir.

Bodrum Datça arası karayolu ile kaç kilometre?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Bodrum Muğla kaç saat sürüyor?

Normal bir otomobil ile Muğla ile Bodrum arası 1 saat 26 dakika sürüyor.

You might be interested:  Alanya Kestel Plajı Nasıl?(En iyi çözüm)

Bursa Bodrum kaç saat sürüyor?

Bursa – Bodrum arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Bursa – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 8 saat 14 dakika sürmektedir.

Aydın Bodrum arası otobüsle kaç km?

Yaklaşık 205 km ‘dir.

Didim bodrum kaç saat sürüyor?

Bodrum – Didim arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 10dk sürmektedir.

Nazilli Aydın arası otobüsle kaç saat?

Nazilli – Aydın arası otobüs yolculuğu ne kadar sürmektedir? Nazilli – Aydın arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 59 dakika sürmektedir.

İzmir bodrum otobüsle kaç saat sürüyor?

İzmir – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 21 dakika sürmektedir. İzmir – Bodrum arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Bodrum İzmir arası otobüs ile kaç saat?

İzmir – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 19dk sürmektedir.

İstanbul İzmir kaç kilometre kaç saat?

Otoyol sayesinde İstanbul – İzmir arası 8 saat süren yolculuk 3,5 saate düşecek. İstanbul – İzmir arasındaki mevcut yol yaklaşık 515 kilometre. Otoyolla iki kent arası 426 kilometreye düşmüş olacak. Böylece İstanbul ile İzmir arasındaki 8.5 saatlik seyahat süresinin 3,5 saate düşeceği hesaplanıyor.

Bodrum-Datça Feribot ne kadar sürüyor?

Bodrum – Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Datçaya en kolay nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum- Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *