Milli Piyango Istanbul Hangi Bayiye Çıktı?(Çözüm bulundu)

  • Milli Piyango yılbaşı çekilişi 2016 sonuçlarına göre 55 milyon Türk Lirasına çıkan ikramiye numarası: 0556013. Çeyrek bilet, İstanbul’dan 3 kişiye, Adana’dan bir kişiye çıktı.

Çılgın Süper Loto Hangi şehre çıktı?

Süper Loto talihlisi Gaziemir’den çıktı Süper Loto ‘nun 15 Nisan Perşembe günü yapılan çekilişinde 19 milyon 944 bin 580 TL İzmir’in Gaziemir ilçesine oynanan kupona çıktı. Kuponun oynandığı bayi, dördüncü kez büyük ikramiye kazandıran yer oldu.

2022 Milli Piyango hangi şehre çıktı?

Milli Piyango ‘nun yılbaşı özel çekilişinde 120 milyon liralık büyük ikramiye, “9876066” numaralı bilete isabet etti. Şanslı il İzmir/Konak oldu. Dev ikramiye 1 adet çeyrek bilete çıktı.

120 milyon nereye çıktı?

Milli Piyango Yılbaşı Büyük İkramiyesi olan 120 milyon TL, 9- 8- 7- 6- 0- 6- 6 rakamlarının bulunduğu çeyrek bilete isabet etti. 30 milyon TL’lik ikramiye İzmir’in Konak ilçesine çıktı.

Milli Piyango amorti parası nereden alınır?

Amorti, son 2, 3, 4 ve 5 rakamlara göre ikramiye kazanan biletler ile teselli ikramiyelerinin şube ve bayilerden tahsil edilebiliyor. Daha büyük ikramiyeler için ise Milli Piyango Genel Müdürlüğü aracılığıyla tahsil edilmesi gerekiyor.

Süper Loto büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto sonuçları canlı çekiliş ile belli oldu. 114 milyon TL’yi aşan büyük ikramiyesi ile çekilen Süper Loto ‘da şanslı rakamlar noter huzurunda belirlendi. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden bu akşamki Süper Loto sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca 115.994.769,76 TL devretti.

You might be interested:  Antalya Antik Kent Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Sayısal Loto ne kadar devretti?

Haftanın belirli günleri çekilişi gerçekleşen en çok kazandıran şans oyunlarından olan Çılgın Sayısal Loto sonuçlarına göre tam 118.878.741,48 TL devretti. 19 Ocak Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve ikramiye bilet sorgulamaları Milli Piyango Online’ın millipiyangoonline.com internet sitesi üzerinden tek tıkla anında

Amorti 2021 kaç?

Amorti biletin değeri biletin değeri kadardır yani kişi bileti alırken ne kadar para verdiyse amorti ikramiyesini de o kadar alır. 2021 yılbaşı çekilişinde amorti rakamları “0” ve “5” olarak belirlenmişti. Amorti 2022 rakamları 4 ve 5 olarak belirlendi.

2022 Milli Piyango hangi kanalda çekiliyor?

Yılbaşı Özel çekilişi bilet satışının sona ermesi ile 31 Aralık saat 17.00’de millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı yayınlanmaya başlayacak. 120 milyon TL’lik büyük ikramiye ve amorti çekilişleri ise Kanal D ekranlarında saat 23.00’te canlı yayınlanacak.

Milli Piyango online ikramiye nasıl alınır?

İkramiye kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler.

Milli Piyango online paramı nereden alabilirim?

Milli Piyango Online hesabımdaki parayı nasıl tahsil edebilirim? Milli Piyango Online hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme sayfası üzerinden oyun hesabınızda bulunan çekilebilir tutarı, çekmeyi istediğiniz banka hesabına ait IBAN bilgisini girerek banka hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Milli Piyango büyük ikramiye vergisi ne kadar?

– 2021 yılında Sisal Şans’ın yaptığı tüm çekilişlerde 7.703TL’nin üzerindeki kazanılan ikramiyelere %20 vergi geldi. 01.01.2022 tarihinden itibaren ise talihlilerin kazanacağı 10.491TL’nin üzerindeki ikramiyelerden %20 veraset ve intikal vergisi alınacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *