Mersin Antalya Ne Kadar Yakar?(EN iyi 5 ipucu)

  • Antalya ile Mersin arasındaki mesafe nedir? Antalya Mersin uçakla / arabayla ne kadar yakar? Kaç kilometre ve mil. Sürüş mesafesi (araba, otobüs, motosiklet) 482 km (300 mi) ve Uçakla mesafe (olup havayolu mesafesi) 350 km (217 mi)

Mersin Antalya arası kaç kilo metre?

Mersin ile Antalya arası yaklaşık olarak 475 km kadardır. 475 km olan bir mesafe özel otomobil ile ortalama 10 ile 11 saat arasında sürer.

Mersin Antalya yolu bitti mi?

AA muhabirinin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı Karayolları Genel Müdürlüğünden derlediği bilgiye göre, Mersin ile Antalya arasında planlanan 440 kilometrelik yolun 394 kilometresi tamamlanarak bölünmüş yol olarak trafiğe açıldı.

Mersin Antalya otobüsle kaç saat sürüyor?

Antalya – Mersin arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 9 saat 28 dakika sürmektedir. Antalya – Mersin arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya Bir uçtan bir uca kaç km?

Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya ‘nın kıyılarının uzunluğu, girinti, çıkıntı dahil 640, düz hat 500 km ‘dir.

Antalya izmir arası kaç saat sürer?

İzmir Antalya arası toplam 460 km ‘dir. Arabayla ve otobüsle yaklaşık olarak 6 saatte gidilebiliyor. Uçakla seyahat süresi 1 saat ile 1 saat 15 dakika arasında değişebiliyor.

You might be interested:  Istanbul Yeşilköy Pazarı Nerede?(Çözünme)

Antalya Mersin Arası tünel yapımı ne zaman bitecek?

Akdeniz sahil projesi içinde yer alan, Mersin – Antalya karayolunda, 2021 yılı içinde bitirilmesi hedeflenen 5 tünel ve 2 viyadüğün çalışmaları hızla sürüyor. Silifke-Aydıncık-Bozyazı-Anamur ve Gazipaşa ilçeleri arasında bölünmüş yol çalışmalarında sona geliniyor.

Mersin-Antalya yolu açıldı mı?

ANTALYA – MERSİN ARASINDAKİ 6 TÜNEL VE 1 VİYADÜK HİZMETE AÇILDI. Mersin – Antalya arasındaki Akdeniz Sahil Yolu üzerinde bulunan 6 tünel ile 1 viyadük törenle hizmete açıldı.

Mersin-Antalya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz Mersin – Antalya otobüs bileti 90,00 TL’dir.

Izmir mersin otobüs kaç km?

İzmir – Mersin arası toplam 902 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 14 saat 30 dakika sürüyor.

Mersin izmir otobüs ile kaç saat?

Mersin – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 14 saat 41 dakika sürmektedir.

Mersin Alanya otobüs ile kaç saat?

Alanya – Mersin arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 7 saat sürmektedir.

Adana Antalya otobüsle kaç saat sürer?

Antalya – Adana arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 1 dakika sürmektedir. Antalya – Adana arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Antalya Mersin otobüs kaç km?

Antalya Mersin arası 485 km yol otobüs ile 8 saate kadar yaklaşırken, otomobil ile yedi buçuk saatin altında sürmektedir. Uçak yolculuğu ise bulunmamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *