Marmaris Pazarı Ne Gün?(Soru)

İçmeler’de Çarşamba, Armutalan’da Perşembe, Beldibin’de ise Pazar günleri, geleneksel pazarlar kuruluyor ve gerek yerli halkın ve gerekse turistlerin büyük ilgisini görüyor.

Marmaris Semt Pazarları

  • Marmaris’te haftanın hemen her günü pazar kuruluyor. Bu pazarlarda Muğla’nın köylerinin yanı sıra İzmir’den Antalya’ya kadar olan coğrafyadan gelen kaliteli, taze ve uygun fiyata ürünler bulmak mümkün. Meyve ve sebzelere ilave olarak bal, nar ekşisi, adaçayı ve kekik gibi bölgeye özgü ürünler de bulmak mümkün.

Marmaris Orhaniye pazarı hangi gün?

Cumartesi günleri kurulan köy pazarı çok güzel.

Marmaris Halk pazarı ne zaman?

Marmaris pazar yerlerinin günleri geçici olarak değiştirildi. Daha önce cuma günleri hizmet veren Bayır ve Armutalan – Camiavlu pazaryerlerinin perşembe, Orhaniye pazarının ise çarşamba günü kurulacağı açıklandı.

Marmaris Bozburun pazarı hangi gün?

Bozburun Salı Pazarı Marmaris ‘ten minibüslere doluşan insanlar her Salı akın akın bu pazara geliyor. Nedenmiş efendim? Çünkü büyük kentlerde göremeyeceğiniz bir sürü ot, kurutulmuş sebze ve meyveleri burada bulabilirsiniz.

Marmaris bit pazarı nerede?

Marmaris ‘in Hisarönü Köyü Mahallesinde yaşamını sürdüren Fransız Cecile Fransuva’nın girişimiyle kurulacak olan Marmaris ‘in ilk Bit Pazarı 31 Ekim Pazar günü, Hisarönü köyü Mahallesi Çınaraltı Mevkiinde kurulacak.(AjansCANKA)- Köyden arkadaşı Cecile Fransuva’nın önerisiyle bir Kadın Dayanışma projesi olarak yola

You might be interested:  Antalya Bit Pazarı Hangi Günler?(Doğru cevap)

Marmaris Söğüt pazarı hangi gün kuruluyor?

Söğüt ‘tte Pazartesi günleri semt pazarı kurulur.

Datça’nın pazarı ne gün?

Datça Çarşamba Pazarı – Semt Pazarı

Akyaka pazarı ne zaman?

Akyaka köy Pazarı, her çarşamba günü

Marmaris Halk pazarı hangi gün?

İçmeler ‘de Çarşamba, Armutalan’da Perşembe, Beldibin’de ise Pazar günleri, geleneksel pazarlar kuruluyor ve gerek yerli halkın ve gerekse turistlerin büyük ilgisini görüyor.

Bodrum pazarı ne zaman?

Bodrum ‘un En Güzel Pazar Yerleri ve Günleri

  • Bodrum Pazarı (Cuma)
  • Bodrum Tekstil Pazarı (Salı)
  • Yalıkavak Pazarı (Perşembe)
  • Milas Salı Pazarı (Salı)
  • Bitez Bit Pazarı (Pazar)
  • Mazı Köylü Pazarı (Cuma)
  • Güvercinlik Pazarı (Pazartesi)
  • Gümüşlük Pazarı (Çarşamba)

Muğla Menteşe semt pazarı hangi gün?

Muğla Pazarı, Muğla pazarı, Ege bölgesinin hem konum hem de bolluk açısından en güzel pazarlarından biridir. Menteşe ‘de her perşembe çevre mahallelerden gelen köylülerin getirdiği taze sebze ve meyveler, yöreye özgü ürünlerin alışverişinin yapıldığı yerdir.

Datça Palamutbükü pazarı hangi gün?

Palamutbükü ‘nde pazartesi ile perşembe günleri içerisinde kurulmuş olan yöresel pazarı ziyaret ederek organik olan ve doğal nitelikli ürünlerden satın alma imkanı bulunmaktadır.

Köyceğiz pazarı hangi gün kuruluyor?

Kadın Üretici Pazarımız her perşembe günü, Merkez Kapalı Pazar yerinde kurularak,halkımıza hizmet edecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *