Marmaris Bodrum Feribot Ne Kadar?(En iyi çözüm)

Marmaris Bodrum arası feribot var mı?

2 yanıt. Direkt feribot yok. Datça feribotuyla Körmen’e gidip (1 hr. 45 min.) kara yoluyla Marmaris ‘e ulaşabilirsiniz.

Bodrum Datça arası feribot var mı?

Ülkemizin en önemli tatil merkezlerinden ikisi, Bodrum Datça arasında hergün düzenli ve karşılıklı feribot seferleri düzenlenmektedir. İki güzel ve etkileyici tatil yöresi arasında karşılıklı yapılan bu yolculuklar en güzel feribot seferi güzergahlarından birini oluşturmaktadır.

Datçaya nereden feribot var?

Datça – Bodrum Feribot Seferleri Datça Merkezine 10 km uzaklıktaki Körmen ( Karaköy ) limanından yapılmaktadır. Servis saatleri: feribotun kalkış saatinden yarım saat önce.

Didim Bodrum arası feribot kaç saat?

İlan No:# 12 Feribot İle Bodrum Didim ‘den Bodrum ‘a Artık Tekne Turu Tadında Yolculuk Mümkün, Feribot ile Yaptığınız Yolculuk Sırasında Güneşin Keyfini Çıkarabilirsiniz. Buturmuzda Riayet edilmesi Gereken Tekşey Buluşma Noktasına Zamanında Gelinmesidir Yakalışık Olarak Bodruda Kalma Süremiz 5 Saatir.

Bodrum Datça Feribot ne kadar sürüyor?

Bodrum – Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Istanbul Bodrum feribot var mı?

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) satın aldığı ‘Samsun’ feribotunun bugün saat 14.00’de İstanbul – Bodrum arasındaki ilk seferine başladı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, saat 14.00’de İstanbul Sarayburnu’nden kalkan feribotun yarın saat 10.00’da Bodrum Yat Limanı’na yanaşacağını bildirdi.

You might be interested:  Ankara Dışkapı Nasıl Bir Yer?(Çözüm bulundu)

Bodrum Datça Feribot hangi günler?

Datça – Bodrum feribotları salı-perşembe-cumartesi günleri Bodrum ‘dan saat 09:30’da; çarşamba-cuma günleri saat 09:30 ve pazar günleri saat 16:00’da Datça ‘dan kalkmaktadır. 0-7 yaş çocukların ücretsiz, 7-12 yaş arası çocukların %50 indirimli kullandığı seferlerde kişi başı yolcu ücreti 25 TL, araba ücreti 90 TL’dir.

Bodrum Datça arası arabayla kaç saat?

Bodrum ‘dan Datça ‘ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Izmir Datça Feribot var mı?

izmir – datça feribot seferleri hizmetiyle 7/24 hizmetinizde olan transfer firmamız Didim, Mavişehir, Akbük, Söke, Aydın, İzmir Havalimanı Transferi ve izmir – datça feribot seferleri hizmeti sunmaktadır.

Datçaya en kolay nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum- Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

Istanbuldan bodruma feribotla nasıl gidilir?

İstanbul için ilk seçenek olarak; Yenikapı üzerinden hızlı feribotla Bandırma’ya geçerek Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas güzargahını takip ederek Bodrum ‘a ulaşabilirsiniz.

Bodrum Datça otobüs kaç saat?

Bodrum Datça arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir? Bodrum Datça arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

Datça’dan Marmaris’e nasıl gidilir?

Marmaris’ten Datça ‘ya ulaşım: Datça Koop minibüsleri ile Marmaris Datça minibüs seferleri yazın sabah 7.30’da başlıyor. Sabah 9’ dan gece 19.00’a kadar saat başı minibüs var. Sonrasında 20.30, 22.30 ve 00.30’da son Marmaris Datça servisi yapılıyor. Datça ‘ dan Marmaris’e son dolmuş ise 20.00 ve 22.00’da.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *