Marmaris Belediyesi Hangi Partinin?(Soru)

Mehmet Oktay hangi partiden?

1969 yılında CHP’den istifa ederek Türkiye Birlik Partisi’ne katılan Oktay bu partide Ankara İl Başkanlığı ve Genel Sekreter Yardımcılığı görevlerini yürüttü ancak daha sonra yeniden CHP’ye döndü. 1983 Genel Seçimlerinde Halkçı Parti listesinden Ankara Milletvekili seçilerek parlamentoya girdi.

Isparta büyük şehir mi?

Bu durumda Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Çanakkale, Çorum, Elazığ, Kütahya, Sivas, Tokat, Zonguldak, Batman ve Osmaniye gibi 500 binin üzerinde nüfusu olan illerin yanı sıra nüfusu 400 binin üzerinde olan ve 400 bine yaklaşmakta olan Şırnak, Giresun, Isparta, Yozgat, Muş, Edirne, Aksaray, Kastamonu, Düzce gibi iller

Ahmet Şekip Ersoy kimdir?

Ahmet Şekip Ersoy 1964-1968 Osmaniye eski ortaokulu, adana erkek lisesini tamamladıktan sonra 1943 Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine kaydolarak 1948 yılında mezun olmuştur. Dört yolda yedek subay olarak görev yaptıktan sonra sırası ile Ardahan Posof, K.Maraş Elbistan, Hatay Reyhanlı savcılık görevinde bulunmuştur.

Kadir Kara nerenin belediye başkanı?

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde, Osmaniye Belediye Seçimleri tarihinde ilk defa üst üste üçüncü kez belediye başkanı seçilen Kadir KARA evli ve 2’si kız 1’i erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *