Mark Antalya Avm Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

  • Mark Antalya Avm Nerede, Nasıl Gidilir? Mark Antalya Avm, Antalya’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Tahılpazarı Mah., Kazım Özalp Caddesi üzerinde bulunur. Antalya’nın kuzeyinden başlayıp Güneydoğusuna doğru ilerleyen tramvay hattı ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mark antalyaya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Mark Antalya yakınından geçiyor: 511, 600, DC15, DC15A, KC35A, MK80A, ML22, VL13, VL13A.

MarkAntalya hangi semtte?

Muratpaşa bölgesinde bulunan Markantalya, tramvay durağına ne kadar uzaklıktadır? Muratpaşa bölgesinde bulunan Markantalya konumuna en yakın tramvay durağı, 5 dk yürüme mesafesindedir.

MarkAntalya kaç m2?

“Antalya ili, Muratpaşa ilçesinde yer alan MarkAntalya AVM, Ağustos 2013 tarihinde ziyaretçiye açıldı. Toplam 28 adet bağımsız bölümden oluşan AVM´nin yaklaşık 55 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor.

MarkAntalya nın sahibi kim?

MarkAntalya AVM’nin yeni sahibi Yeni Gimat GYO! TMSF tarafından 1 milyar 278 milyon 900 bin lira muhammen bedelle satışa sunulan MarkAntalya ‘nın yeni sahibi Yeni Gimat GYO oldu..

Antalyaya gitmenin en iyi yolu nedir?

Antalya ‘ya uçak yolculuğu yaparak kısa sürede varabilirsiniz. Çok sayıda havayolu şirketinin Antalya ‘ya direkt uçak seferleri mevcuttur. Ayrıca şehirlerarası otobüs terminallerinden hemen hemen her saat seferler düzenlenmektedir. Antalya ‘ya gitmenin bir diğer yolu da deniz otobüsleridir.

AC03 nereden geçer?

AC03 (Antalya Ulaşım A.Ş.) AC03 otobüs hattının ilk durağı 10535 – Dumlupınar Blv-12 olup son durağı 13010 – Aksu Depolama durağıdır. AC03 (Aksu), her gün çalışıyor.

You might be interested:  Istanbul Surlarını Kim Yaptı?

MarkAntalya hangi tramvay Duraginda?

Muratpaşa bölgesinde bulunan MarkAntalya Durağı konumuna en yakın tramvay durağı hangisidir? 15183 – Muratpaşa durak, Muratpaşa içindeki MarkAntalya Durağı konumuna en yakındır.

Antalya Düden Şelalesi hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Düden Şelalesi yakınından geçiyor: MK80, MK80A, VC56, VF66, VML55A.

Antalya otogara hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Antalya Otogarı yakınından geçiyor: 503, 515, 600, KA07, TK51, TK51A.

MarkAntalya kaç paraya satıldı?

TMSF tarafından 1 milyar 278 milyon 900 bin lira muhammen bedelle satışa sunulan MarkAntalya ‘nın yeni sahibi Yeni Gimat GYO oldu..

MarkAntalya saat kaça kadar açık?

Markantalya AVM hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Antalya MarkAntalya kaç yılında yapıldı?

2013 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan MarkAntalya Alışveriş Merkezi, Antalya ‘yı yerlisi ve yabancısıyla şehrin tam kalbinde buluşturuyor.

Antalya’nın en büyük AVM si hangisi?

Mall Of Antalya Akdeniz’ in En Büyük Alışveriş Merkezi.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *