Mall Of Istanbul Hangi Otobüs Durağı?(Soru)

Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

  • Mall Of İstanbul adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar – Otobüs: 146M, 89C, 98, 98KM Metro: M3 Minibüs / Dolmuş: KAYAŞEHIR – IKITELLI – KÜÇÜKÇEKMECE, KAYAŞEHIR – OTOGAR, MİNİBÜS: A-46, MİNİBÜS: A-48 Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz?

Mall ofa hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları MALL OF İSTANBUL ( SAAT&SAAT) yakınından geçiyor: 146B, 146M, 31Y, 78, 79F, 98A.

Mall of Istanbul avm hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Mall of İstanbul AVM yakınından geçiyor: 141M, 146T, 76O, 98H, HVİST-6.

Mall of İstanbul Metrobüs hangi durak?

Önce metrobüsün Yenibosna, Zeytinburnu, Merter duraklarının birinden Aksaray-Havalimanı metrosuna aktarma yapıyoruz ve “Otogar” istasyonunda iniyoruz. Buradan da Kirazlı-Başakşehir metrosuna aktarma yapıp “İkitelli Sanayi” istasyonunda inerek Mall of İstanbul ‘a ulaşabiliriz.

Mall of İstanbul hangi metro durağı?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

You might be interested:  Istanbul Nasıl Giderim Uygulaması?(En iyi çözüm)

Mall ofa metro ile nasıl gidilir?

Yenikapı’dan Kirazlı – Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Mall of İstanbul hangi ilçede?

Mall Of İstanbul AVM, İstanbul ‘un Başakşehir ilçesine bağlı Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunur.

Mall of istanbula hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Mall Of İstanbul yakınından geçiyor: KAYAŞEHIR – IKITELLI – KÜÇÜKÇEKMECE, KAYAŞEHIR – OTOGAR, MİNİBÜS: A-46, MİNİBÜS: A-48.

Mall of İstanbul servisleri nereden kalkıyor?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul ‘a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir.

Esenyurt Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 142B, 146, 146T, 147, MK15.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: BL – 101.

Ikitelli’ye hangi metro gidiyor?

Bu Metro hatları İkitelli Sanayi yakınından geçiyor: M3.

Başakşehir’e hangi metro gider?

M3 Kirazlı-Başakşehir/Metrokent Metro Hattı

Mall of İstanbul nasıl gidilir iett?

Mall Of İstanbul’a metro dışından ulaşım sağlamak isteyenler için, İkitelli Sanayi Durağından ücretsiz servis hizmeti sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra İETT 78C ve 98 numaralı otobüs hatları ile Kayaşehir- İkitelli- Küçükçekmece dolmuş hatlarıyla da AVM’ye ulaşım sağlanabilmektedir.

Marmara Forum hangi durakta?

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum ‘a ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Ankara Gölbaşı Polis Akademisi Nerede?(Çözülmüş)

Mall of Istanbul Esenlerden nasıl gidilir?

Esenler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of Istanbul Residence adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 33B, 33Y, 98Y.
  2. Metro: M1B, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-26, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-72, MİNİBÜS: A-73.

Depositeye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Deposite Avm Ofis yakınından geçiyor: 146M, 76O, 78, 78C, 79B, 79T, 98H, MK31.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *