Konya Antalya Hangi Yoldan Gidilir?(Doğru cevap)

  • Alanya da olsa merkeze gidecek de olsa afyon yolundan gidilir. Diğeri tam bir saçmalık Hadi illa o yolu gideceğim derseniz ankara antalya gidişinde konya üstü gidin ancak dönüş kesinlikle afyon üstü Buna Gelen 2 Yanıtı Göster cancan_burak 03 Ağustos 2019 15:13:50

Konya Antalya yeni yol kaç kilometre?

Çalışmalar tamamlandıktan sonra toplamda 215 kilometre uzunluğundaki yolda 28 kilometre kısalma sağlanacak ve yolun uzunluğu 187 kilometreye inecek.” Lütfi Elvan, Gembos yolu olarak bilinen Konya -Beyşehir-Derebucak-İbradı Ayrımı-Taşağıl Yolu Projesi’nde önemli bir aşama katedildiğini bildirdi.

Antalya Konya Ankara arası kaç km?

Ankara ile Antalya arası kara yolculuğu 546 km sürmektedir. Ayıca 483 km olan bir alternatif rotada bulunmaktadır. Ancak otobüsler genelde 583 km olan yolu kullanmaktadır. Ankara ‘dan Konya Akşehir ilçesi ve Isparta istikametinden Antalya ‘ya ulaşılmaktadır.

Antalya Konya arası kaç kilometredir?

Konya ile Antalya şehri arası 340 km olarak biliniyor. Arabayla, Otobüsle ve Uçakla Kaç Saat Sürer?

Konya Antalya Çevre Yolu hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Konya Antalya Çevre Yolu yakınından geçiyor: 11-A, 11-B, 11-C, 19-A, 8-A.

Akseki Tüneli kaç km?

” Tünelin iki ucu birleşti” Çobanoğlu, 5 kilometrelik tünelin iki ucu arasındaki kot farkının 150 metre olduğuna işaret ederek, 2 bin 836 metrede iki yakanın birleştiğini bildirdi.

You might be interested:  Istanbul Antalya Araba Ile Nasıl Gidilir?(Mükemmel cevap)

Antalya Konya kaç saat sürüyor?

Antalya – Konya güzergahı üzerinde gerçekleştireceğiniz otobüs yolculuğunuz yaklaşık olarak 5 saat 9 dakika kadar sürmektedir. Bu rota üzerindeki otobüs yolcuğu mesafesi ise 323 kilometredir.

Ankara Konya arası kaç saat kaç kilometre?

Ankara ile Konya arasının uzaklığı merak edilebiliyor. Ankara ile Konya arası toplam 262 km ‘dir. Bireyler 262 km yolu kendi araçlarıyla 3 saatte gidebiliyor.

Adana Konya arası otobüs ile kaç saat?

Konya – Adana arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 36 dakika sürmektedir.

Antalya Konya hızlı tren ne zaman yapılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara-Yozgat- Sivas-Kayseri hızlı tren projesinin 2020’ye kadar devreye gireceğini söyledi. Erdoğan, “ Antalya – Konya -Aksaray –Nevşehir- Kayseri hızlı tren hattını 2023’e kadar hizmete almayı planlıyoruz” dedi.

Antalya Konya arası kaç saat otobüsle?

Antalya – Konya arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 57 dakika sürmektedir.

Antalya Mersin arası kaç kilometredir?

Mersin ile Antalya arası yaklaşık olarak 475 km kadardır. 475 km olan bir mesafe özel otomobil ile ortalama 10 ile 11 saat arasında sürer.

Silleye hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Silleye Giden Yol yakınından geçiyor: 45-A, 48-A, 55-A.

SMS ile Otobüs Nerede Konya?

Akıllı telefonu ya da internet bağlantısı olmayan vatandaşlarımızın da ATUS’tan faydalanmasını sağlayan kısa mesaj hizmeti vatandaşların hizmetine sunuluyor.Atus yazıp boşluk bıraktıktan sonra durak numarasını ekleyerek 5669’a gönderilerek kullanılabilmektedir.

Hangi duraktan hangi Otobüs geçer Konya?

Bu Otobüs hatları Konya Otogar yakınından geçiyor: 150-A, 58-A, 59-A, 59-B.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *