Kızılaydan Istanbul Yoluna Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Istanbul yoluna hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları İstanbul yolu yakınından geçiyor: 297-7, 502, 505-2, 508-5, 520.

A City hangi otobus gider?

Yenimahalle bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Acity Outlet Avm adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 502, 504, 508-5, 535, 536, 542, 563-3.
  • Tren: BAŞKENTRAY.
  • Metro: M1-M2-M3.

Kazana otobüsle nasıl gidilir?

Ankara şehir merkezinden Kazan ‘a ulaşım 502 no’lu otobüs hattı ile sağlanmaktadır. AŞTİ Terminali’nden kalkan Kazan otobüsleri ve Ulus’tan kalkan Kazan dolmuşları da kullanılabilmektedir. Kazan otobüsleri ve minibüsleri ile ulaşım ücreti ortalama 3.5 TL’dir.

Şile otobüsleri nereden kalkıyor?

Şile’ye, Üsküdar ve Ümraniye’nin Tepeüstü mevkiinden kalkan otobüsler ile ulaşım mümkündür. 139 no’lu İETT hattı; Üsküdar vapur iskelesinin karşısındaki perondan kalkarak Altunizade, Ümraniye, Madenler, Sancaktepe, Çekmeköy’den geçerek Şile’ye ulaşım sağlamaktadır.

A City Premium Nasıl Gidilir?

Acity Premium Outlet, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı FSM Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için; Sıhhıye Köprüsü üzerinden geçen Sincan, Fatih, Etimesgut, Eryaman vb. dolmuşları ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. 525 numaralı EGO otobüsü ile buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nata Vega ya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Nata Vega Alışveriş Merkezi yakınından geçiyor: 330, 334, 339-5, 342.

A City hangi metroya yakın?

Bu Metro hatları ACity yakınından geçiyor: M1-M2-M3.

You might be interested:  Hasköy Ankara Nereye Bağlı?(Çözünme)

Pursaklar saraya hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Pursaklar Saray yakınından geçiyor: 442-A, 487-11, 487-3, 487-5.

Kızılcahamam Belediye otobüsleri nereden kalkıyor?

Bu otobüslerin kalkış noktası Sıhhiye olmakla beraber diğer duraklardan da binmek mümkündür. Kızılcahamam ‘a giden 527-2 numaralı otobüsler hafta içi sabah 08.30’da ve akşam 18.00’da 2 sefer yapmaktadır. Bu iki seferde de kalkış noktası Sıhhiye durağıdır.

Istanbuldan Şile’ye nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Şile ‘ ye nasıl gidilir: İstanbul ‘dan Şile ‘ ye ulaşım Üsküdar’dan kalkan İETT otobüsleri ya da İstanbul Büyükşehir Belediyesi denetimli özel firmanın otobüsleri ile gerçekleşiyor.Üsküdar Marmaray çıkışının solunda, ana cadde üzerindeki 4 numaralı perondan Şile -Ağva otobüsleri kalkıyor.

Üsküdar Şile Ağva otobüsleri nereden kalkıyor?

139A numaralı İETT hattı ( Üsküdar – Şile / Ağva ) Üsküdar Şemsipaşa durağından kalkıyor ve Şile ‘den geçerek Ağva ‘ya kadar 195 dakikada varıyor. Üsküdar ‘dan ilk sefer 06.45, son sefer ise 21:15. Ancak bu hat 3 farklı yol kullanıyor.

Beykoza en kolay nasıl gidilir?

Beykoz’a ulaşımda tercih edebileceğiniz seçeneklerin başında, vapur ile ulaşım gelmektedir. Kanlıca, Anadolu Kavağı, Paşabahçe, Çubuklu, Anadolu Hisarı semtlerine vapur ile ulaşım mümkündür. Şehir hatlarının Anadolu Kavağı- Üsküdar ve Çengelköy- İstinye vapur seferleri ile Beykoz’a gidebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *