Kapadokya Üniversitesi Istanbul Nerede?(Çözüm bulundu)

Yüksekokulun biri Ürgüp’e 5 kilometre uzaklıkta olan Mustafapaşa (Sinasos) beldesinde, diğeri ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda olmak üzere iki yerleşkesi bulunmaktadır.

 • Kapadokya Üniversitesi Nevşehir yerleşkelerinde, eğitim görmekte olan öğrencilerin de istekleri doğrultusunda İstanbul’da uygulama yapma imkânı bulunmaktadır. Kapadokya Üniversitesi, 2018 yılında da Sabiha Gökçen yerleşkesini Teknopark İstanbul içerisinde büyütmüştür.

Kapadokya Üniversitesi Özel mi devlet mi?

Ülkemizin bölge kalkınma hedefleri doğrultusunda doğrudan yapılanan ilk vakıf yükseköğretim kurumu olan yüksekokulumuzun kuruluş misyonu, Nevşehir, Kayseri, Aksaray, Kırşehir ve Niğde’den oluşan Büyük Kapadokya ‘nın sürdürülebilir kalkınma potansiyelini kuvveden fiile çıkartma mücadelesi veren küçük ve orta ölçekli

Kapadokya Meslek Yüksekokulu istanbul nerede?

Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ve Uçak Teknolojisi bölümlerinde eğitim veren Kapadokya Meslek Yüksek Okulu Sabiha Gökçen Yerleşkesi, bir havalimanı içerisinde yer alan ilk ve tek meslek yüksekokuludur.

Kapadokya Üniversitesi Sabiha Gökçen Yerleşkesi nasıl gidilir?

Pendik şehrinde Kapadokya Üniversitesi Sabiha Gökçen Yerleşkesi ( Kapadokya Meslek Yüksekokulu) konumuna en yakın duraklar ile Otobüs hatları

 1. E-3. 4.Levent Metro.
 2. E-9. Bostancı / Kadıköy Yönü
 3. E-10. Kadıköy.
 4. E-11. Kadıköy.
 5. 16S. Harem Peronlar 2 / Son Durak Yönü

Kapadokya Üniversitesi kime ait?

Alev ALATLI – Mütevelli Heyeti Başkanı

Kapadokya Üniversitesi ücretli mi?

Kapadokya Üniversitesinde eğitim ücretlidir. 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında yıllık öğrenim ücreti; zorunlu yabancı dil hazırlık sınıfı öğrenim ücreti lisans programlarında 35.000 TL; ön lisans programlarında 25.500 TL’dir.

You might be interested:  Ankara Otogardan Keçiörene Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Kapadokya Üniversitesi paralı mı?

Kapadokya Üniversitesinde eğitim-öğretim ücretlidir. 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında yıllık öğrenim ücreti; Kapadokya Üniversitesi İstanbul ve Nevşehir’de eğitim vermektedir. Üniversite ağırlıklı olarak 2 yıllık önlisans bölümleri vardır. 4 yıllık bölümlerin ücretleri aşağıdaki gibidir.

Kapadokya Üniversitesi hangi bölümler var?

Lisans Programları

 • Odyoloji. Odyoloji, kelime anlamı olarak işitme bilimidir.
 • Beslenme ve Diyetetik.
 • Çocuk Gelişimi.
 • Dil ve Konuşma Terapisi.
 • Diş Hekimliği.
 • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon.
 • Gastronomi ve Mutfak Sanatları
 • Havacılık Elektrik ve Elektroniği.

Kapadokya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

Kapadokya Üniversitesi, Kapadokya Meslek Yüksekokulu Sağlık Programları ve Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, 2018 – 2019 akademik yılında Kapadokya Üniversitesi Ürgüp Yerleşkesinde eğitim – öğretim hizmeti vermeye başlamıştır.

Kapadokya Üniversitesi Uçak Gövde Motor Bakım kaç yıllık?

2021-2022 akademik yılında eğitim ücreti 40.000 TL’dir. Ücretlere KDV dâhil değildir. * Bu programda yılda üç dönem eğitim verilmektedir. Uygulamaya dayalı eğitimler üniversiteye ait atölye, laboratuvar vb. uygulama alanları yanında anlaşmalı işyerlerinde de verilebilir.

Kapadokya Üniversitesi ödeme nasıl yapılır?

Kapadokya Üniversitesi Kredi Kartı ile ödeme sistemine hoşgeldiniz. Peşin ödemelerde tüm kredi kartları geçerlidir. Taksitli ödemeler sadece anlaşmalı kartlar ile yapılmaktadır. Online ödeme sistemi ile ilgili her türlü sorun için [email protected] kapadokya.edu.tr adresi üstünden iletişime geçebilirsiniz.

Kapadokya Üniversitesi Burs kesiyor mu?

İlk sırada Kapadokya Meslek Yüksekokulunun Nevşehir’de örgün eğitim veren burssuz programlarından birini tercih eden öğrencilere %15 tercih bursu verilmektedir. Okulunuzun burslu programını yazacağım. Bursum hangi şartlarda kesilir? Öğrenci aldığı tüm derslerde başarılı olduğu sürece bursu kesilmez.

Kapadokya Üniversitesi yurt var mı?

Üniversitemizin Kapadokya Yerleşkesinde öğrenim gören kız ve erkek öğrencilerimiz için barınma ve yemek imkânları sunan öğrenci evlerimiz mevcuttur. Öğrenci Evlerinde 7/24 güvenlik/idari sorumlu bulunmakta ve veli bilgilendirme hizmeti verilmektedir.

You might be interested:  Kuğulu Park Ankara Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

Kapadokya Üniversitesi ne zaman açıldı?

203851840 | Kapadokya Üniversitesi Psikoloji Bölümü (4 yıllık lisans) 2020 taban, tavan puanları ve başarı sıralamasını haberimizde bulabilirsiniz. Haberimiz Nevşehir ilimizde yer alan Kapadokya Üniversitesi Beşeri Bilimler Fakültesi tercihi yapmayı düşünen öğrencilerimize rehber olacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *