Istanbuldan Marmaris Içmelere Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

Marmaris’e Nasıl Gidilir Uçakla?

Marmaris’e havayolu ile ulaşım için Marmaris’e 94 Km. mesafedeki Dalaman Havalimanına seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşları ile uçup, Dalaman Havalimanı’ndan Havaş’ın servisleri ile ya da taksiler ile Marmaris merkeze ulaşabilirsiniz.

Marmaris’e hangi yoldan gidilir?

Marmaris’e aracıyla ulaşmak isteyenler İstanbul yönünde gelecekler İzmir’den sonra Aydın otobanına girerek Marmaris’e ulaşabilirler. İstanbul’dan Marmaris’e ulaşmak için İstanbul-Yalova-Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla-Marmaris güzergâhını takip etmek gerekmektedir.

Marmaris hangi havaalanına yakın?

Dalaman Havalimanı (DLM), kent merkezine yaklaşık 6 km mesafede yer almaktadır ve Dalaman’ın yeni sıra Güney Ege kıyılarında yer alan en önemli turistik merkezlerden olan Marmaris, Göcek, Dalyan, Fethiye ve Ölüdeniz gibi bölgelere gitmek için kullanılan başlıca havalimanıdır.

Içmelerden Marmaris merkeze nasıl gidilir?

Marmaris merkezden 7 km sonra İçmeler ‘e ulaşabilirsiniz. Eğer otobüs ile Marmaris ‘e gelecekseniz Marmaris Otogarından İçmeler ‘e turuncu dolmuşlarla rahat bir şekilde geçebilirsiniz. Son olarak İçmeler ‘e deniz yolu ile ulaşım için Bodrum’dan gelmek isterseniz Bodrum- Marmaris feribotlarına binmeniz gerekiyor.

Datçaya en kolay nasıl gidilir?

Datça’ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı’nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina’dan Datça’ya feribotla geçmek. Bodrum- Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Fatça feribotla ulaşım 2 saat sürüyor.

You might be interested:  Istanbul Üniversitesi Kimya Bölümü Nerede?(Çözüm bulundu)

İstanbul Marmaris uçakla nasıl gidilir?

Marmaris ‘e hava yoluyla ulaşım İstanbul ‘dan yaklaşık 1 saat 15 dakikalık bir uçuş süresinde ulaşabileceğiniz Dalaman’da, havalimanı Marmaris ‘e 98 km mesafede yer alıyor. Dalaman Havalimanı’ndan Marmaris ‘e ulaşımın en kolay yolu Havaş servislerini kullanmak.

İstanbul Muğla hangi yoldan gidilir?

İstanbul ‘dan Özel Araçla Muğla ‘ya Nasıl Gidilir? İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla ‘ya ulaşmaktadır.

İstanbul Bodrum arası kaç km yeni yol?

BODRUM – İSTANBUL ARASI KAÇ KM, KAÇ SAAT? Esenler, İstanbul ile Bodrum, Muğla arası 716 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 8 saat 29 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 468 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 7 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.

Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası kaç km?

Dalaman havalimanı Marmaris arası yaklaşık 100 km ‘dir.

Dalaman Havalimanı Marmaris Selimiye arası kaç km?

Dalaman Havalimanı ile Selimiye arası 135 km. Dalaman Havalimanından Selimiye ‘ ya kendi imkanlarınız ile gelmek için, ilk önce Marmaris ‘ e gelip, Marmaris ‘ ten Selimiye ‘ ye gideceksiniz. Dalaman Havalimanı Marmaris otogarı arasında, tüm yıl boyunca ve tüm uçuşlar için HAVAŞ ve MUTTAŞ seferler düzenliyor.

Dalaman Havalimanı Marmaris içmeler arası kaç km?

Dalaman Havalimanı İçmeler Arası Kaç Km? Dalaman Havalimanı İçmeler Arası 100 Km ‘dir ve 1 Saat 45 Dakikalık bir yolculuk yaparsınız.

Marmaris içmelerde nerede yemek yenir?

Marmaris ‘te Ne Yenir: En İyi 8 Mekan Önerisi

  • Gourmet BBQ.
  • Rota Barış Usta.
  • Bono Good Times Marina & Beach.
  • Sünger Kafe.
  • Nehirde Mola.
  • Söğüt Lodge Panaroma.
  • Maskot Mini Ocakbaşı
  • Hacının Yeri.
You might be interested:  Istanbul Gaziantep Ne Kadar Benzin Yakar?(Mükemmel cevap)

Marmaris Orhaniye dolmuş nereden kalkıyor?

Kızkumu’na Marmaris merkezden hareket eden Orhaniye dolmuşları ile ulaşmanız mümkündür. Eğer özel aracınız ile Kızkumu’na ulaşmak isterseniz Marmaris – Datça karayolunun 29. kilometresinde, “Hisarönü- Orhaniye -Selimiye” sapağından girip yaklaşık 5 km ilerlediğinizde Orhaniye Kızkumu’na ulaşabilirsiniz.

Marmaris aşıklar tepesi nerede?

Aşıklar Tepesi Marmaris ‘in arka kısmında kalan tepenin eteklerinde yer almaktadır. Aşıklar tepesinde ki bu yol kenarında belirli aralıklar ile oturma bankları yer almakta ve özellikle akşam üstleri sevdiğini alan buralara gelerek sohbetlerini ederler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *