Istanbul Yeni Hal Nereye Yapılacak?(Soru)

İstanbul‘da hayata geçirilecek olan iki yeni halden biri Tuzla’da, diğeri ise Kayaşehir, Silivri, Hadımköy ya da Çatalca’da inşa edilecek.

  • İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın “Dünyaya örnek olacak hal projesi” Tuzla’da yapılacak. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, hal projesinin başta ilçenin kuzey kesimi olmak üzere ticari hareketlilik oluşturacağını, en az 4 bin kişiye istihdam sağlayacağını söyledi.

Tuzla Yeni Hal nerede?

Tuzla Aydınlı Mahallesi’nde 450 bin m² araziye kuracak olan hal, değişen tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek büyüklükte ve dünyaya örnek kompleks olacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın “Dünyaya örnek olacak bir hal projesi yapacağız.” fikri hayata geçiriliyor.

Tuzla meyve sebze Hali ne zaman bitecek?

Tuzla ‘da kurulacak hal 2018’de tamamlanacak! Ataşehir’de trafiği olumsuz etkileyen meyve ve sebze hali Tuzla ‘ya taşınıyor. Aydınlı’da 450 bin metrekarelik araziye kurulacak yeni halin 2018’in sonuna kadar tamamlanması planlanıyor

Hal nereye taşındı?

İstanbul’da 36 yıldır faaliyet gösteren Rami Gıda Toptancıları Hali, Başakşehir’de Şahintepe Mahallesi’nde inşa edilen “İstanbul Gıda Toptancılar Çarşısı”na taşınmaya hazırlanıyor.

Ataşehir meyve sebze Hali ne zaman taşınacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Ataşehir Meyve Sebze Halini, Tuzla’nın Aydınlı bölgesinde kurulacak olan yeni hal kompleksine 2020 yılı sonuna doğru taşıyacak.

Tuzla Aydınlı hangi otobüs gider?

Tuzla bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Aydınlı Mahallesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 130H, 132T, 133AK, 133P, 133TM.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-124, MİNİBÜS: C-84.
You might be interested:  Istanbul Emaar Avm Nerede?(Çözünme)

Tuzla hal ihalesini kim aldı?

Söz konusu ” Tuzla Hal Binası İnşaatı”nın ihalesi ise geçen yıl haziran ayında yapıldı. İhaleyi 548 milyon 395 bin liraya İnterkar Yapı + Dido-Ray Yapı + Metaleks İnşaat iş ortaklığı kazanmıştı. Sözleşmeye göre hal inşaatının 460 günde tamamlanması gerekiyor.

Içerenköy Hali ne zaman taşınacak?

Ataşehir ‘dei trafik sorununun kaynaklarından olan Sebze Halinin taşınması için çalışmaların sürdüğünü kaydeden İBB Sebze ve Meyve Hali Müdür Yardımcısı Celal Özden, Tuzla’da yapımı süren yeni hal tesislerinin tamamlanması ile 2020 yılı içinde İçerenköy Sebze ve Meyve Hali ‘nin taşınacağını kaydetti.

Bayrampaşa Hali hangi semtte?

Bayrampaşa Meyva-Sebze Hali 41.055592 enlem ve 28.889994 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Kocatepe Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır.

Istanbul Bayrampaşa Hali nereye taşınıyor?

İstanbul ‘da hayata geçirilecek olan iki yeni halden biri Tuzla’da, diğeri ise Kayaşehir, Silivri, Hadımköy ya da Çatalca’da inşa edilecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *