Istanbul Yalova Nasil Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • Marmara Bölgesi ulaşım rehberinden – Yalova yol tarifi ve ülkenin büyük ve belli başlı kentlerinden Yalova’ya nasıl gidilir aşağıda bununla ilgili açıklamalar yer alıyor. İSTANBUL’DAN YALOVA’YA OTOBÜSLE NASIL GİDİLİR Bayrampaşa Büyük İstanbul Otogarı’dan (Esenler Otogarı) Yalova’ya giden otobüsler mevcuttur.

Istanbuldan yalovaya feribot nereden kalkıyor?

İDO Yalova İskelesinden her gün yapılan İstanbul seferleri ile iki şehir arasındaki ulaşım çok daha konforlu bir hale geliyor.

İstanbul Yalova arası feribotla kaç saat?

İDO’nun düzenlediği, Yalova – Yenikapı feribot seferi ile yolculuğunuz sadece 75 dakika sürer. Aynı mesafe karayolu ile 195 dakikada kat edilir. Yalova – Yenikapı seyahati, elde edilen bu iki saatlik büyük farka, ekonomik açıdan uygunluk, kalite ve konfor faktörleri de eklenince yolculuk daha da avantajlı hale gelir.

İstanbul’dan Yalova’ya neyle gidilir?

İstanbul ‘ dan bir saat on beş dakikada, Bursa’dansaArmutlu’ya giden tarifeli feribot ve deniz otobüsleriyle Yalova ‘ya ulaşabilir, dilerseniz karayolunu kullanarak birçok şehirden kalkan otobüsleri kullanabilirsiniz.

İstanbul anadolu yakasından Yalova’ya nasıl gidilir?

İstanbul ‘dan Yalova ‘ya gelecek olanlar Anadolu ve Avrupa Yakası ‘ndan yola çıkarak İzmit Otoyolunu takiben Sefa Sirmen Bulvarı’ndan dönerek Yalova tabelasını takip etmeliler. Yaklaşık 2 buçuk saatlik yolculuk sonucu şehir merkezine varmış olacaklar.

Arabalı vapur kaç TL?

2021 yılında otomobil ve minivan araçlar için 21 TL olan arabalı vapur biniş ücreti yaklaşık yüzde 40 zamla 29 TL ‘ye yükseldi. Radyo Trafik’in haberine göre; zamla birlikte yolcu bileti de 8 TL ‘den 10 TL ‘ye yükseldi. İstanbul karttan alınan ücret ise 4.03 TL ‘den 5.48 TL ‘ye çıktı.

You might be interested:  Ankara Almanya Konsolosluğu Randevu Nasıl Alınır?(EN iyi 5 ipucu)

Arabalı vapur Yalova ne kadar?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2022 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır. Seferler 15-20 dakikada bir gerçekleşmektedir. Yolculuk yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

İstanbul Yalova otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Yalova otobüs bileti 50,00 TL’dir.

İstanbul Bursa arası nasıl gidilir?

İstanbul – Bursa arası yolculuğunuz yaklaşık 75-80 dakika olacaktır. Bunun için Mudanya’ya İDO, Güzelyalı’ya ise BUDO’nun feribotları ile ulaşabilirsiniz. Oradan şehir içi ulaşım ile Bursa merkeze gelebilirsiniz. İsterseniz İstanbul ‘dan, Bursa Gemlik’e gelen deniz uçakları ile de Bursa ‘ya ulaşabilirsiniz.

Yalova feribot nereye gider?

Yalova ‘nın merkezinde bulunan Yalova feribot iskelesi, İstanbul’a gitmek isteyenler için iki seçenek sunuyor. Avrupa yakasına gitmek isteyenler Yenikapı İskelesi’ne, Anadolu yakasına gitmek isteyenler ise Bostancı İskelesi’ne hareket eden seferleri tercih ediyor.

İstanbul Yalova arasi kac kmdir?

İstanbul – Yalova arası karayolu ile 176 km’dir.

Yalova’ya hangi otobüs gider?

Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

  • Alaşehir Sarıkız Turizm.
  • As Adana Seyahat.
  • Asil Bafra Express.
  • Astor Seyahat.
  • Bafra Express Turizm.
  • Balıkesir Uludağ Turizm.
  • Cizre Nuh İtimat.
  • CSR Seyahat.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *