Istanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Harçları Hangi Bankaya Yatırılacak?(Çözünme)

  • HANGİ BANKALARDAN YATIRILACAK? Öğrenciler harç ücretlerini T.C kimlik numaraları ile Halkbank, Vakıfbank yada Ziraat Bankası şubeleri veya internet bankacılığı üzerinden yatırabilirler. Ön lisans bölümleri harç ücretleri;

AUZEF Harç Ücreti Hangi banka 2021?

AKSİS sistemine giriş yapan öğrenciler kayıt yenileme işlemi ücretini Halkbank üzerinden gerçekleştirecekler.

Aksis harç nasıl yatırılır?

AKSİS sistemine (​https:/ aksis.istanbul.edu.tr/​) giriş yaptıktan sonra ​“ Harç Bilgileri” kısmından ​“Referans Numara’​sına ulaşabilirsiniz. ​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Aksis kayıt yenileme nasıl yapılır?

AUZEF kayıt yenileme işlemi için tıklayınız. AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

AUZEF yeni kayıt nasıl yapılır?

AUZEF KAYIT TARİHLERİ 2021! YKS ile İstanbul Üniversitesi’ne yerleştirilen öğrenciler elektronik kayıtlarını e-Devlet üzerinden 4 -8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabilirler. e-Devlet sisteminde elektronik kayıt yapan adayların İ. Ü. Aksis otomasyon sisteminden hesap oluşturup, ödeme yapması kayıt için yeterlidir.

Auzef harç ücretleri ne kadar?

AUZEF ikinci üniversite harç ücretleri ne kadar 2021? AUZEF ikinci üniversite programları lisans ve ön lisans programları için ödenmesi gereken kayıt ücreti 400 lira olarak açıklandı.

You might be interested:  Antalya Granada Otel Nerede?(Mükemmel cevap)

Auzef harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 31 Ağustos – 10 Eylül arasında kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Aksis Sanal POS ödeme Nasıl Yapılır?

Sanal Posttan Ödeme İşlemi Sanal posttan ödeme işlemini gerçekleştirmek için AKSİS otomasyon sistemindeki Harç Bilgilerim kategorisinden “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız. Karşınıza gelecek ekranda ilgili alanları doldurarak sanal pos /online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank harç ödemesi nasıl yapılır?

Halkbank İnternet Bankacılığı’nda ÖDEME /VERGİ sekmesinde Eğitim Ödemeleri başlığına tıklayınız. Kurum listesinden Gümüşhane Üniversitesini seçiniz. Öğrenci No alanına öğrenci numaranızı başında “0” olmadan yazınız ve sorgula tuşuna basın. Numarası 09 veya 08 ile başlayan öğrenciler “0” yazacaklardır.

Atatürk Üniversitesi harç ücretleri ne zaman yatırılacak 2020 2021?

ATA AÖF HARÇ ÖDEME TARİHLERİ 2021 ATA AÖF Ders kayıtları (Mazeretli harç ödeme): 08-15 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)’ne, kullanıcı adınız ve parolanızı yazarak giriş yapıp, “Kişisel Bilgiler” linki altında yer alan “Özlük Bilgileri” menüsüne tıklayınız.

AUZEF kayıt yenileme 2022 nasıl yapılır?

Kayıt yenileme işlemleri 10 Eylül 2021 saat 23.59’a kadar uzatılmıştır. Ödeme işlemlerinizi aksis.istanbul.edu.tr adresinden sanal pos ya da referans numaranız ile Halkbank Gişe/ATM’lerinden yapabilirsiniz. Güz Dönemi Eğitim-Öğretim Yılı 13 Eylül-17 Aralık 2021 tarihleri arasındadır.

Istanbul üniversitesi kayıt yenileme hangi banka?

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

AUZEF kayıt için ne gerekli?

Öğrenciler, e-devlet üzerinden kayıtlarını yapacaklar ve evrak göndermelerine gerek yok. E- kayıt yapabilmek için öğrencinin MEBBİS ve YÖKSİS sisteminde mezuniyet bilgisi bulunması gerekiyor. Sonrasında kayıtlar 19-23 Ağustos tarihleri arasında AKSİS’ten tamamlanacak.

You might be interested:  Ankara Kızılay Hangi Semte Bağlı?(Mükemmel cevap)

AUZEF DGS Yeni kayıt Nasıl Yapılır?

Elektronik Kayıt (e- kayıt ), AKSİS Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden Çevrimiçi (Online) Kayıt veya yerleştikleri programın bağlı bulunduğu birime (Fakülte/Yüksekokul) şahsen başvurarak aşağıda belirtilen tarihlerde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Açıköğretim üniversite kayıtları nasıl yapılır 2021?

AÇIKÖĞRETİM DUYURULARI

  1. Çevrimiçi (Online) Başvuru ve Kayıt İşlemleri: 26 Ekim 2021 Salı günü saat 09:00’da başlayıp,
  2. 01 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 17:00’de sona erecektir.
  3. Çevrimiçi (Online) Başvuru adresi: http://aoskayit.anadolu.edu.tr.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *