Istanbul Üniversitesi Harç Ücretleri Ne Kadar?

  • Ülkemizde açıöğretim fakültesi bulunan Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi 2021 – 2022 yılı açıköğretim akademik takvimi ni açıklamış ve kayıt tarihleri belli olmuştur. 2021 – 2022 yılı için açıköğretim harçları dönemlik 365 TL ve 395 TL olarak belirlenmiş durumda. (Geçtiğimiz yıl 330 – 350 TL idi.

Auzef harç ücretleri 2021 ne kadar?

AUZEF ikinci üniversite programları lisans ve ön lisans programları için ödenmesi gereken kayıt ücreti 400 lira olarak açıklandı.

  • 2021 AUZEF ikinci üniversite lisans kayıt ücreti 2021. Coğrafya 400 TL. Çocuk Gelişimi 400 TL.
  • 2021 AUZEF ikinci üniversite ön lisans kayıt ücreti 2021. Adalet 400 TL. Çocuk Gelişimi 400 TL.

İstanbul üniversitesi harç ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

İstanbul üniversitesi harç ödeme nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (​https:/aksis. istanbul.edu.tr/​) giriş yaptıktan sonra ​“ Harç Bilgileri” kısmından ​“Referans Numara’​sına ulaşabilirsiniz. ​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

You might be interested:  Gaz Yağı Nerede Bulunur Ankara?(Mükemmel cevap)

Açık Öğretim Harç ne kadar?

AÖF KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADAR? Kayıt yenileme işlemleri 8 Ekim’de sona erecek olup harç ücretleri seçeceğiniz ders ve kredilere bağlı olarak değişmektedir. Normal dönem dersleri (30 AKTS) alındığında 365 TL – 395 TL harç ücreti ödenmesi gerekecektir.

Anadolu Üniversitesi kayıt ücreti ne kadar?

Kayıt yaptıracak öğrencilerden Dönem Öğretim Gideri olarak ₺220.00 tahsil edilecektir. Yabancı dil yeterliliğini sağlayanlara ise ₺310.00 fark oluşturulacaktır.

Auzef 2021 Harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 31 Ağustos – 10 Eylül arasında kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Auzef Yeni Kayıt Nasıl Yapılır 2021?

AUZEF KAYIT TARİHLERİ 2021! YKS ile İstanbul Üniversitesi’ne yerleştirilen öğrenciler elektronik kayıtlarını e-Devlet üzerinden 4 -8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabilirler. e-Devlet sisteminde elektronik kayıt yapan adayların İ. Ü. Aksis otomasyon sisteminden hesap oluşturup, ödeme yapması kayıt için yeterlidir.

Aöf harç ücretleri 2021 ne zaman yatırılacak?

Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 08 Ekim 2021 tarihinde Kredi Kartı, İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir.

AUZEF harç Yatirma Hangi banka 2021?

Kayıt yenileme işlemleri için ödemelerinizi, AKSİS üzerinden banka kartı veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca AKSİS’te bulunan referans numaranız ile Halkbank ATM ve gişelerinden de ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Aksis kayıt yenileme nasıl yapılır?

AUZEF kayıt yenileme işlemi için tıklayınız. AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi Açıköğretim kayıt nasıl yapılır?

2 Eylül – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında basvuru. istanbul.edu.tr adresinden sınavsız ikinci üniversite başvurusu için hesap oluşturulur. Hesap aktivasyon işlemi tamamlanır. Aynı sisteme giriş yapılarak bilgi güncelleme ve tercih işlemleri gerçekleştirilir.

You might be interested:  Salı Günü Istanbul Da Nerede Pazar Var?(Mükemmel cevap)

Aksis harç ödeme nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “ Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Online ödeme işlemini gerçekleştirmek için aynı sayfada yer alan “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız.

Aksis Sanal POS ödeme Nasıl Yapılır?

Sanal Posttan Ödeme İşlemi Sanal posttan ödeme işlemini gerçekleştirmek için AKSİS otomasyon sistemindeki Harç Bilgilerim kategorisinden “ Ödeme Yap” butonunu tıklayınız. Karşınıza gelecek ekranda ilgili alanları doldurarak sanal pos /online ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi harç ücretleri ne zaman yatırılacak 2020 2021?

ATA AÖF HARÇ ÖDEME TARİHLERİ 2021 ATA AÖF Ders kayıtları (Mazeretli harç ödeme): 08-15 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)’ne, kullanıcı adınız ve parolanızı yazarak giriş yapıp, “Kişisel Bilgiler” linki altında yer alan “Özlük Bilgileri” menüsüne tıklayınız.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *