Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Hangi Durak?(Mükemmel cevap)

  • Avcılar Merkez Üniversite Durağı metrobüs durakları listesinde Beylikdüzü yönünden 12. Söğütlüçeşme yönünden 34. durak olup duraktan 34AS – 34B – 34BZ – 34C – 34G – 34T metrobüs hatları geçmektedir. Avcılar Merkez Üniversite Kampüs Durağı Yakınında Neler Var?

Istanbul üniversitesi hangi metrobüs durağında?

Çağlayan – İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi’ne; 34BZ metrobüs hattını kullanarak Avcılar Merkez Üniversite Kampüs durağında inerek İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkemize ulaşabilirsiniz.

Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü hangi bölümler var?

Avcılar kampüsünde bulanan fakülteler: Mühendislik Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, İşletme Fakültesi, Ulaştırma ve Lojistik Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Veteriner Fakültesi Meslek Yüksekokulu.

Avcılara metro ile nasıl gidilir?

Metro ile Avcılar’a Nasıl Gidilir? Avcılar ilçesine metro ile ulaşım sağlamak isterseniz, M2 no’lu Yenikapı- Hacıosman metro hattı ile aktarma yapmanız gerekmektedir. Metro hattı ile Gayrettepe durağında indikten sonra, Söğütlüçeşme- Avcılar metrobüs hattına aktarma yaparak Avcılar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Istanbul üniversitesine metrobüsle nasıl gidilir?

Zincirlikuyu Metrobüs durağında indikten sonra kısa bir mesafe yürümeli ve 34AS veya 34BZ numaralı metrobüslere aktarma yapmalısınız. Metrobüsten Avcılar durağında indikten sonra yaklaşık 13 dakika yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Havaş Ne Kadar?(Doğru cevap)

Cerrahpaşa Hastanesi hangi Otobüs gidiyor?

Bu Otobüs hatları Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Hastanesi yakınından geçiyor: 35C, 35D, 72T, 80T.

Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece yerleşkesinde hangi bölümler var?

Köse, Büyükçekmece Kampüsü’nde Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsü, Biyo ve Nano Teknoloji Enstitüsü ile Teknik Bilimler Yüksekokulu’nun taşındığını belirtti.

Istanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü hangi mahallede?

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü 40.987026 enlem ve 28.726246 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Unıversıte Mh. ve Avcılar ilçesine bağlıdır. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa hangi mahallede?

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 41.015781 enlem ve 28.938034 boylamda yer almaktadır. Semt/ Mahalle olarak Hobyar Mh. ve Fatih ilçesine bağlıdır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Avcılara metro gidiyor mu?

Avcılar’a Raylı Sistemler ile Ulaşım Avcılar ilçesine metro ile doğrudan ulaşım seçeneği bulunmamaktadır. Metro bağlantısını kullanarak Avcılar’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı ya da M2 Yenikapı- Hacıosman metro hatlarını kullanmanız gerekmektedir.

Esenyurta metro ile nasıl gidilir?

Esenyurt ilçesine doğrudan ulaşım sağlayabileceğiniz bir metro hattı bulunmamaktadır. Metro ile aktarmalı olarak Esenyurt’a gitmek isterseniz; M1A Yenikapı- Atatürk Havalimanı metro hattını kullanabilirsiniz. Bu hattı kullanarak DTM- İstanbul Fuar Merkezi durağında inmeniz gerekmektedir.

Zincirlikuyuya hangi metrobüs gider?

Metrobüs 34 Hattı Avcılar Merkez Üniversite Kampüsü – Zincirlikuyu arasında çalışır. Toplam 26 durak bulunan hat her gün sabah 05:00 – gece 02:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Metro ile Beyazıt’a nasıl gidilir?

Ayrıca, Beyazıt Meydanına tramvay ile gitmenizde mümkün bunun için T1 Kabataş – Bağcılar tramvay hattına binerek – Beyazıt durağında inebilirsiniz. Beyazıt’a metro ile gitmek isterseniz, M2 Yenikapı – Hacıosman metro hattından Vezneciler durağına, oradan kısa bir yürüme mesafesiyle de meydana ulaşabiliyorsunuz.

You might be interested:  Antalya Otogardan Sideye Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

Beyazıt Kampusu nerede?

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Yerleşkesi, İstanbul’un Fatih ilçesi Beyazıt Meydanı’nda yer alan bir yerleşkedir.

Istanbul Üniversitesi’ne giden otobüsler?

Bu Otobüs hatları İstanbul Üniversitesi yakınından geçiyor: 28T, 30D, 39Y, 41Y, 46T, 86V.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *