Istanbul Üniversitesi Auzef Harçları Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

AUZEF‘te dersler, zorunlu derslerden oluşur.

Dönem Başlangıcı

LİSANS (AÇIK ÖĞRETİM) ÖSYM İLE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER İÇİN (DÖNEMLİK) İKİNCİ ÜNİVERİSTE KAPSAMINDA YERLEŞEN ÖĞRENCİLER İÇİN (DÖNEMLİK)
İKTİSAT 325 TL 370 TL
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 325 TL 370 TL
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ 325 TL 370 TL
İŞLETME 325 TL 370 TL

21

  • Ülkemizde açıöğretim fakültesi bulunan Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi 2021 – 2022 yılı açıköğretim akademik takvimi ni açıklamış ve kayıt tarihleri belli olmuştur. 2021 – 2022 yılı için açıköğretim harçları dönemlik 365 TL ve 395 TL olarak belirlenmiş durumda. (Geçtiğimiz yıl 330 – 350 TL idi.

İstanbul üniversitesi harç paraları hangi bankaya yatırılıyor?

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Aöf harç parası ne kadar?

AÖF KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADAR? Kayıt yenileme işlemleri 8 Ekim’de sona erecek olup harç ücretleri seçeceğiniz ders ve kredilere bağlı olarak değişmektedir. Normal dönem dersleri (30 AKTS) alındığında 365 TL – 395 TL harç ücreti ödenmesi gerekecektir.

You might be interested:  Ankara Kent Park Nerede?(Çözülmüş)

Auzef 2021 Harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 31 Ağustos – 10 Eylül arasında kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

İstanbul üniversitesi ikinci üniversite harç nasıl yatırılır?

AKSİS sistemine (https:/aksis. istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “ Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Online ödeme işlemini gerçekleştirmek için aynı sayfada yer alan “Ödeme Yap” butonunu tıklayınız.

İstanbul üniversitesi harç ücretleri nasıl yatırılır?

AKSİS sistemine (​https:/aksis. istanbul.edu.tr/​) giriş yaptıktan sonra ​“ Harç Bilgileri” kısmından ​“Referans Numara’​sına ulaşabilirsiniz. ​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Aksis kayıt yenileme nasıl yapılır?

AUZEF kayıt yenileme işlemi için tıklayınız. AKSİS sistemine (https:/ aksis.istanbul.edu.tr/) giriş yaptıktan sonra “Harç Bilgileri” kısmından “Referans Numara’sına ulaşabilirsiniz. Ödemenizi Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Aöf harç ücretleri dönemlik mi?

AÖF KAYIT HARÇ ÜCRETİ NE KADAR? 2020 – 2021 yılı için AÖF harç ücreti, dönemlik 330 TL olarak belirlendi.

Aöf harç ücretleri 2022 ne zaman yatırılacak?

Kayıt yenileme tarihinin son günü olan 18 Şubat 2022 tarihinde Kredi Kartı, İnternet, ATM ve Mobil Bankacılığından saat 22:30’a kadar ödeme yapılabilecektir.

AUZEF 2021 kayıtları ne zaman?

Sınavsız İkinci Üniversite kayıtları 01 Ekim 2021 saat: 23.59’a kadar uzatıldı. Başvurunuzu basvuru.istanbul.edu.tr/ adresinden, ödeme işlemlerinizi ise aksis.istanbul.edu.tr adresinden sanal pos ya da referans numaranız ile Halkbank Gişe/ATM’lerinden yapabilirsiniz.

AUZEF harç Yatirma Hangi banka 2021?

Kayıt yenileme işlemleri için ödemelerinizi, AKSİS üzerinden banka kartı veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca AKSİS’te bulunan referans numaranız ile Halkbank ATM ve gişelerinden de ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

You might be interested:  Istanbul Beyin Hastanesi Kimin?(Çözüm bulundu)

Atatürk Üniversitesi harç ücretleri ne zaman yatırılacak 2020 2021?

ATA AÖF HARÇ ÖDEME TARİHLERİ 2021 ATA AÖF Ders kayıtları (Mazeretli harç ödeme): 08-15 Şubat 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek. Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS)’ne, kullanıcı adınız ve parolanızı yazarak giriş yapıp, “Kişisel Bilgiler” linki altında yer alan “Özlük Bilgileri” menüsüne tıklayınız.

İstanbul Üniversitesi Auzef kayıt yenileme nasıl yapılır?

Kayıt yenileme işlemi için referans numaranız ile materyal / katkı / öğrenim ücreti ödemeniz yeterlidir. Ödeme yaptıktan sonra ders seçimi işleminiz fakülteniz tarafından yapılacaktır. Referans numaranızı almak için http://aksis. istanbul.edu.tr adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile otomasyon sistemine giriş yapınız.

AÖF ikinci üniversite kayıt ücreti nasıl yatırılır?

Ders seçimi işlemini yapan öğrenciler 2020-2021 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Öğretim Gideri, Dönem Öğrenim Ücreti ve Dönem Öğrenci Katkı Payı ödemelerini belirtilen tarihler arasında; Kredi Kartı/Banka Kartıyla, Ziraat Bankası ATM’lerinden (kartlı veya kartsız), Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığından

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *