Istanbul Üniversitesi Aöf Kayıtları Ne Zaman?(Çözülmüş)

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), ikinci üniversite kayıtları 16 Ağustos – 16 Eylül 2021 tarihleri arasında ”basvuru.istanbul.edu.tr” adresi üzerinden yapılacak.

  • İstanbul Üniversitesi’nin, Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesine (AUZEF), YKS ile kayıt hakkı kazanan öğrenciler 31Ağustos – 04 Eylül 2020 tarihlerinde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek. 2020-2021 AUZEF, güz dönemi 28 Eylül’de başlayacak.

Istanbul üniversitesi açıköğretim kayıtları ne zaman 2021?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), ikinci üniversite programına kayıt olmak isteyen öğrencilerin başvurularının 16 Ağustos – 16 Eylül 2021 tarihlerinde alınacağı duyuruldu.

AUZEF Kayıtlar Ne Zaman?

AUZEF KAYIT TARİHLERİ 2021! YKS ile İstanbul Üniversitesi’ne yerleştirilen öğrenciler elektronik kayıtlarını e-Devlet üzerinden 4 -8 Eylül 2021 tarihleri arasında yapabilirler. e-Devlet sisteminde elektronik kayıt yapan adayların İ. Ü. Aksis otomasyon sisteminden hesap oluşturup, ödeme yapması kayıt için yeterlidir.

Istanbul üniversitesi açıköğretim nasıl kayıt yapılır?

2 Eylül – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında basvuru. istanbul.edu.tr adresinden sınavsız ikinci üniversite başvurusu için hesap oluşturulur. Hesap aktivasyon işlemi tamamlanır. Aynı sisteme giriş yapılarak bilgi güncelleme ve tercih işlemleri gerçekleştirilir.

2021 2022 ikinci üniversite kayıtları ne zaman?

Çevrimiçi (Online) Başvuru ve Kayıt İşlemleri: 26 Ekim 2021 Salı günü saat 09:00’da başlayıp, 01 Kasım 2021 Pazartesi günü saat 17:00’de sona erecektir. Başvuru işlemleri yukarıda belirtilen adresten e-devlet şifresi ile yapılacaktır.

You might be interested:  Antalya Haline Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

2021-2022 aöf kayıt yenileme ne zaman?

Bu duyuru Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2021 – 2022 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemlerini kapsamaktadır. 18 Şubat 2022 Cuma günü saat 22:00’da sona erecektir. Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecektir. 2

2021 ikinci üniversite kayıtları ne zaman?

Üniversitenin yayımladığı akademik takvimde yeni dönem için ikinci üniversite başvuru ve kayıt işlemleri 23 Ağustos 2021 – 08 Ekim 2021 tarihleri arasında, https://aoskayit.anadolu.edu.tr kayıt adresi Kayıt Otomasyonu bağlantısından e-Devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra ikinci üniversite kayıt işlemini

Auzef ikinci üniversite kayıtları ne zaman?

AUZEF İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI İÇİN SON GÜN NE ZAMAN? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ( AUZEF ), ikinci üniversite programına kayıt olmak isteyen öğrencilerin başvurularının 16 Ağustos – 16 Eylül 2021 tarihlerinde alınacağı duyuruldu.

Istanbul üniversitesi kayıt ücretleri hangi bankaya yatırılacak?

Kayıt yenileyecek öğrenciler 17.09.2018 – 30.09.2018 tarihleri arasında Halkbank ATM ve Şubelerinden ya da AKSİS otomasyon sistemi üzerinden Kredi Kartı ile ödeme işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Istanbul üniversitesi harç ödemesi nasıl yapılır?

AKSİS sistemine (​https:/aksis. istanbul.edu.tr/​) giriş yaptıktan sonra ​“ Harç Bilgileri” kısmından ​“Referans Numara’​sına ulaşabilirsiniz. ​Ödemenizi ​Referans numarası ile Halkbank Şube/ATM’lerinden gerçekleştirebilir ya da AKSİS sistemi üzerinden online ödeme yapabilirsiniz.

Istanbul üniversitesi kayıt yenileme nasıl yapılır?

Kayıt yenileme işleminizi Akademik Takvimde belirtilen süreler içerisinde öğrenci otomasyon sistemi üzerinden derslerinizi seçerek danışmanıza onaylatmanız ve ardından katkı payı/öğrenim ücretinizi ilgili banka hesabına yatırmanız sonucunda gerçekleşmektedir.

Istanbul Üniversitesi Açıköğretim ilk kayıt nasıl yapılır?

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM NASIL KAYIT YAPILIR? 1- 30 Eylül 2020 tarihleri arasında basvuru. istanbul.edu.tr adresinden hesap oluşturduktan sonra program tercihinizi yapıp başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylara ödeme yapacakları “Referans Numarası” SMS ile gönderilecektir.

You might be interested:  Columbia Outlet Istanbul Nerede?(En iyi çözüm)

Acık üniversiteye nasıl kayıt yapılır 2022?

Çevrimiçi başvuru işlemleri https://aoskayit.anadolu.edu.tr​ adresinden e-devlet şifresi ile yapılacaktır. Adayların başvuru yapabilmeleri için öğrenim bilgilerinin MEBBİS/YÖKSİS sisteminde güncel olması gerekmektedir.

Auzefe kimler kayıt olabilir?

AUZEF ikinci üniversite başvuru yapmak için; üniversitelerde halen öğrenci olmanız veya mezun olmanız yeterlidir. Bunun dışında AUZEF ‘te kaydı olup mezun olmamış olanlar, yurt dışı denklik belgesi olmayanlar, üniversitede aktif veya pasif kaydı olan, mezun olamayanlar AUZEF ikinci üniversite başvurusu yapamıyorlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *