Istanbul Üniversitesi 2.Dönem Ne Zaman Başlıyor?(Mükemmel cevap)

İkinci Üniversite Kayıtları 16 Ağustos-16 Eylül 2021 tarihleri arasındadır. Güz Dönemi Ders Seçim İşlemleri 6-10 Eylül 2021 tarihleri arasındadır. Bahar Dönemi Ders Seçim İşlemleri 21-25 Şubat 2022 tarihleri arasındadır. Güz Dönemi Ders Ekle-Sil İşlemleri 13-17 Eylül 2021 tarihleri arasındadır.

Istanbul üniversitesi kayıt yenileme ne zaman?

Güz Dönemi Kayıtlı Öğrenciler için Kayıt Yenileme 31 Ağustos-10 Eylül 2021 tarihleri arasındadır. Bahar Dönemi Kayıtlı Öğrenciler için Kayıt Yenileme 14-18 Şubat 2022 tarihleri arasındadır. * Katkı Payı/Öğrenim Ücreti Ödeme İşlemlerini Tamamlayan Öğrencilerin Dersleri Fakülte Tarafından Seçilecektir.

Istanbul üniversitesi açık öğretim sınavları ne zaman?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), resmi internet sitesi üzerinden 2021-2022 güz yarıyılı sınav tarihlerini duyurmuştu. Buna göre, AUZEF güz dönemi final sınavları, 18-19 Aralık 2021 tarihlerinde uygulanacak. Telafi sınavları ise 22-23 Ocak 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Istanbul üniversitesi ders seçimi nasıl yapılır?

Ders Seçme Adımları; 1- Öğrenci, Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinden derslerini seçerek Danışman Onayına gönderecektir. 2- Danışman Ders Onaylama işlemi yapacaktır. 3- Ders Onaylama işleminden sonra öğrenci Katkı Payını/Öğrenim Ücretini ilgili bankaya yatıracaktır.

Istanbul üniversitesi kayıt yenileme nasıl yapılır?

Kayıt yenileme işleminizi Akademik Takvimde belirtilen süreler içerisinde öğrenci otomasyon sistemi üzerinden derslerinizi seçerek danışmanıza onaylatmanız ve ardından katkı payı/öğrenim ücretinizi ilgili banka hesabına yatırmanız sonucunda gerçekleşmektedir.

You might be interested:  Antalya Pazartesi Semt Pazarı Nerede?(Çözüm bulundu)

AUZEF kayıt yenileme ne zaman 2022?

AUZEF 2022 BAHAR DÖNEMİ KAYIT YENİLEME TARİHLERİ İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi 2022 BAHAR yarıyılında kayıt yenileme işlemleri 14 -18 Şubat 2022 tarihlerinde yapılacak. 2

Istanbul Üniversitesi AUZEF kayıt yenileme nasıl yapılır?

Kayıt yenileme işlemi için referans numaranız ile materyal / katkı / öğrenim ücreti ödemeniz yeterlidir. Ödeme yaptıktan sonra ders seçimi işleminiz fakülteniz tarafından yapılacaktır. Referans numaranızı almak için http://aksis. istanbul.edu.tr adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile otomasyon sistemine giriş yapınız.

AUZEF ders seçimi nasıl yapılır 2021?

Öğrenciler ders seçim işlemlerini https://aksis.istanbul.edu.tr otomasyon sistemi üzerinden gerçekleştirirler. AUZEF ‘te dersler, zorunlu derslerden oluşur. Zorunlu dersler, öğrencinin almak zorunda olduğu derslerdir. Öğrencinin mezun olabilmesi için döneme ait tüm zorunlu derslerini alması gerekmektedir.

AUZEF harç ücretleri ne zaman yatırılacak?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’nde kayıt yenileyecek olan öğrencilerin 31 Ağustos – 10 Eylül arasında kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

AUZEF ders muafiyeti nasıl yapılır?

AKSİS sistemine ( http://aksis.istanbul.edu.tr/ ) kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır. OBS sekmesine tıklanır. Daha sonra ‘Öğrenim Bilgileri’ sekmesi altında bulunan ‘ Auzef Muafiyet Talep’ kısmına tıklanır. Açılan sayfada muaf olunmak istenilen dersler işaretlenir.

AUZEF sınavları nasıl olacak 2021?

AUZEF bitirme sınavları, aralık ayında 4 oturumda gerçekleştirilecek. Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) almış olduğu karar doğrultusunda 2021 -2022 eğitim öğretim yılında açık öğretim programı uygulayan tüm Üniversitelerde olduğu gibi İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi sınavları da yüz yüze yapılacak.

Istanbul üniversitesi açıköğretim sınavları online mi?

İstanbul Üniversitesi AUZEF 2021-2022 güz yarıyılı telafi sınavının çevrim içi olarak yapılmasına ilişkin alınan 20.01.2022 tarihli senato kararı güncellendi. Söz konusu telafi sınavı, 12-13 Şubat 2022 tarihlerinde yüz yüze olarak gerçekleştirilecek.

You might be interested:  Istanbul Sağlık Müdürlüğü Nerede?

AUZEF sınavları ne zaman 2021?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ( AUZEF ) güz dönemi bitirme sınavları, 18-19 Aralık 2021 tarihlerinde düzenlendi. Toplam 4 oturumda gerçekleşen final sınavlarının ardından sınava katılım sağlayan adayların merakla beklediği AUZEF sınav sonuçları da erişime açıldı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *