Istanbul Tema Park Kimin?(Mükemmel cevap)

İsfanbul’da tema parka ek olarak alışveriş merkezi ve gösteri merkezi de yer almaktadır. 2016 yılında Gürsoy Grup %50 olan hissesini, Via Properties’a ait olan geri kalan kısmını da alarak %100’e çıkardı ve Vialand’in yeni sahibi olarak adını İsfanbul olarak değiştirdi.

Tema Park istanbul kim yaptı?

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul projesinde 3 bin 614 adet konut yer alıyor.

Vialand Tema Park sahibi kim?

650 milyon dolar yatırım yapılan Vialand, yüzde 50 hissesi Gürsoy Grup’a, yüzde 50 hissesi ise Bayraktar Grubu’na bağlı Via GYO’ya ait olarak kuruldu. Gürsoy Grup, ekim ayı başında yaptığı bir hamleyle Via GYO’nun hem Vialand ‘daki hem de Venezia projesindeki tüm hisselerini satın aldı.

Tema Park Ne Zaman Açılacak 2021?

Eğlence merkezi koronavirüs önlemleri ile kapılarını açıyor Koronavirüs salgını nedeniyle geçici süre ziyaretlere kapatılan İsfanbul Tema Park, aldığı salgın önlemleri ile 29 Haziran Pazartesi günü kapılarını ziyaretçilere açıyor.

İsfanbul Ne Zaman Açılacak 2021?

vialand ne zaman açılacak Haberi Vialand AVM açılış tarihi 29 Mayıs olarak belirlendi. Eğlence alanlarından meydana gelecek Vialand AVM Türkiye’nin ilk temalı parkı olacak.

You might be interested:  Fethiye Kadın Sığınma Evi Nerede?(Doğru cevap)

Tema İstanbul kaç yıllık?

Halkalı’da hayata geçirilen projedir. Tema İstanbul ‘da ön satışlar 23 Haziran 2013’te, satışlar 26 Haziran 2013 tarihinde başlamıştır. Çevre yollara uzaklığı: TEM bağlantılı, yan yol üzerinde.

Tema İstanbul projesinde kaç konut var?

Halkalı Tema İstanbul ödeme planı kapsamında banka kredisiyle vade imkanı sunuluyor. Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur tarafından inşa edilen projede 3 bin 531 adet konut bulunuyor.

Vialand ne zaman İsfanbul oldu?

İsfanbul ya da eski adıyla Vialand Türkiye’de inşa edilmiş ilk tema parktır. İstanbul ilinin Eyüpsultan ve Gaziosmanpaşa ilçelerinin kesişim noktası üzerinde yer alan park 26 Mayıs 2013 tarihinde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmen hizmete açıldı.

Vialand kaç paraya satıldı?

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Vialand ADI NE OLDU?

İstanbul Avrupa yakası Eyüp’te 120 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan ve İstanbul’un ilk temalı parkı olma özelliği taşıyan Vialand AVM’nin adı İstanbul AVM olarak değiştirildi. Gürsoy Grup tarafından hayata geçirilen ve 2013 yılından beri faaliyet gösteren İstanbul AVM’nin 15 bin kişilik kapasitesi bulunuyor.

Istanbul tema park ne zaman açılacak?

İSTANBUL (AA) – Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk tema parkı İsfanbul, 29 Haziran Pazartesi günü kapılarını misafirlerine açıyor.

Istanbul tema park ne zaman açılıyor?

İSTANBUL (AA) – Türkiye’nin önde eğlence merkezlerinden İsfanbul Tema Park, 10 Temmuz’da kapılarını yeniden açıyor. İsfanbul Tema Park ‘tan yapılan açıklamaya göre, 9 aylık uzun bir aranın ardından yeniden açılacak tema parkın biletleri, açılışa özel 99 TL olacak.

You might be interested:  Ankara Etnografya Müzesi Hangi Günler Açık?(EN iyi 5 ipucu)

Isfanbul günlük bilete neler dahil?

İSFANBUL Tema Park günlük giriş biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayır oyunları, Kurutucu, Hediyelik Eşya, Yeme & İçme ve Fotoğraf Servisi bilet fiyatına dahil olmayıp, ayrı ücrete tabidir.

Vialand 2021 Açık mı?

Vialanda hafta içi normal zamanlarda yani kısıtlamanın bulunmadığı dönemlerde açıktır. Ancak hafta sonu yani yarın mesela kapalıdır. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü normalde açık; ancak 29 ve 30 Mayıs 2021 tarihli yasak olduğu için kapalıdır.

Vialanda gitmek için hangi durakta inilir?

METRO İLE ULAŞIM Aşağıdaki metro hatları ile Veysel Karani Akşemsettin durağında inerek ring servislerimiz ile İsfanbul Alışveriş Caddeleri’ne kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vialand yaş sınırı kaç?

Bu adrenalin deposu olan üniteye 13 yaş üstü çoğu insan katılabilir. Ancak 13 yaş üstü olma sınırın yanında bir boy sınırı vardır. Vialand Nefeskesen boy sınırı ise 140 cm ile sınırlıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *