Istanbul Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi Nerede?(En iyi çözüm)

  • Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Süleymaniye Kadın Doğum nereye bağlı?

Süleymaniye Doğum Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Arşt. Hastanesi 41.015884 enlem ve 28.961926 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Süleymaniye Mh. ve Fatih ilçesine bağlıdır.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesine Nasıl Gidilir?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk E. A. H adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 93M, 93T, MR11, MR20.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M1A.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-01.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi hangi bölümler var?

İstanbul Süleymaniye Doğum Ve Kadın Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 10 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, bulunmaktadır.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi Başhekimi kimdir?

Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nde doğan Prof. Dr. Erol Kısmet, doğduğu hastaneye başhekim oldu.

You might be interested:  Istanbul Sancaktepe Nasıl Gidilir?(Doğru cevap)

Dr Fatma Ferda kimdir?

Dr. Fatma Ferda Verit Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Süleymaniye Kadın Doğum Hastanesi’ne giden otobüsler?

Zeytinburnu bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Süleymaniye Kadın Hastalıkları Hastanesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  • Otobüs: 48A, 93M, MR20.
  • Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  • Metro: M1A.
  • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-01, MİNİBÜS: A-10.

Süleymaniye hastanesine hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Süleymaniye egitim arastırma hastanesi yakınından geçiyor: 93M, 93T, MR11, MR20.

Ayça Kubat Küçükyurt hangi hastanede?

Uzm. Dr. Ayça Kubat Küçükyurt Süleymaniye Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Semiha Şakir Hastanesi hangi bölümler var?

İstanbul Semiha Şakir Sarıgöl Doğum Ve Çocuk Bakımevi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 9 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 14 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1

Semiha Şakir hangi hastaneye bağlı?

Semt/Mahalle olarak Telsiz Mh. ve Zeytinburnu ilçesine bağlıdır. Semiha Şakir Kadın Hastalıkları Hastanesi Acil Doğum ve Çocuk Hastanesi haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Semiha Şakir Kadın Hastalıkları Hastanesi Acil Doğum ve Çocuk Hastanesi posta kodu 34020.

KDH Hangi bölüm?

Ayrıntılı Bilgi ve otobüs saatleri için www.iett.istanbul Web sitesinden “Hastanelere Ulaşım” linkinden yararlanabilirsiniz. Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi İstanbul Zeytinburnu’nda Kazlıçeşme Tren İstasyonu’nu civarında bulunmaktadır.

Besim Haluk Bacanakgil kimdir?

Besim Haluk Bacanakgil İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde çalışıyor. Besim Haluk Bacanakgil Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

You might be interested:  Ankara Hakim Savcı Lojmanları Nerede?

Doruk Cevdi katlan kimdir?

istanbul süleymaniye kadın doğum ve çocuk hastalıkları eğitim ve araştırma hastanesinde kadin hastaliklari ve dogum uzmanı. devlet hastanesinde olmasina ragmen hastalarina karsi ilgisi ve alakasi takdire şayan.

Mucize Eriç Özdemir hangi hastanede?

Mucize Eriç Özdemir İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *