Istanbul Sofya Tren Bileti Ne Kadar?

Bilet Fiyatları & İşlemleri – Yataklıda yalnız gitmek isterseniz kişi başı 1. mevki ücreti olan 62,72 Euro ödemeniz gerekiyor. – Yataklıda iki kişi gitmek isterseniz kişi başı 2. mevki ücreti olan 33,48 Euro ödemeniz gerekiyor. – 4 kişilik Kuşetli için kişi başı 1.mevki ücreti olan 28,48 Euro ödemeniz gerekiyor.

İstanbul Sofya arası trenle kaç saat?

İstanbul – Sofya Ekspresi, TCDD Taşımacılık tarafından sağlanan 2 yataklı ve 1 kuşetli vagon ile işletiliyor. TVS 2000 tipi yataklı ve kuşetli vagonlar konforlu ve keyifli yolculuklarıyla biliniyor. Halkalı’dan her gün saat 21.40’ta, Sofya ‘dan 21.00’de hareket eden ekspresle seyahat yaklaşık 9 saat 50 dakika sürüyor.

İstanbul Sofya tren seferleri ne zaman başlayacak?

İstanbul – Sofya Ekspresi ne zaman açılacak Haberi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, TCDD Taşımacılık ile Bulgar Demiryolları arasında imzalanan anlaşma ile İstanbul – Sofya Ekspresi isimli yeni bir trenin, 20 Şubat itibarıyla seferlerine başlayacağını duyurdu.

İstanbul Sırbistan tren kaç saat?

Günlük trenin yolculuk süresi 12 saattir. Tren biletleri 29 EUR’dan başlıyor. İstanbul Halkalı istasyonunda tren hareket saati 21:40, Sofya varış saati ise 08:40. Tren biletinizi yerel olarak İstanbul Sirkeci tren istasyonundan satın alın (gişe 4).

You might be interested:  Bodrum Bitez Bit Pazarı Hangi Gün?(Çözünme)

Türkiye Almanya tren seferleri kaç saat?

Türkiye ‘deki İstanbul şehrinden Almanya ‘daki Berlin şehrine trenle seyahat edin. Bilet ücreti 130 EUR’dan başlıyor. Yolculuk süresi 50 saattir. İki seyahat rotanız var.

İstanbul’dan Paris’e trenle nasıl gidilir?

Milano’ dan Paris’e TGV / Inoui hızlı treniyle seyahat edin. Yolculuk süresi 7 saattir. Bilet ücreti 29 EUR’ dan başlıyor. Her gün dört adede kadar direkt tren bağlantısı vardır.

İstanbul’dan nereye tren var?

Hızlı trenle ulaşılan kentler Türkiye’de halen hizmet veren hızlı tren hatları İstanbul -Ankara, İstanbul -Konya-Karaman, Ankara-Konya-Karaman ve Ankara-Eskişehir. Hızlı trenlerin durduğu şehir merkezleri şunlar: İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakası), İzmit, Bilecik, Eskişehir, Ankara, Konya, Karaman.

Istanbula tren var mı?

İstanbul Trenleri İtanbul’dan İzmit, Adapazarı (Arifiye), Bilecik, Eskişehir, Ankara ve Konya illerine yüksek hızlı trenlerle seyahat edebilirsiniz. Ana hat treni olan Ankara Ekspresi Ankara İstanbul Halkalı istasyonları arasında hizmet vermektedir. Bu trende pulman, yataklı vagon ve yemekli vagon bulunmaktadır.

2020 tren seferleri ne zaman başlayacak?

Yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle 28 Mart 2020 ‘de seferlerine ara verilen ana hat trenleri, 12 Temmuz’dan itibaren 12 farklı güzergahta yeniden seferlere başlayacak.

Bölgesel trenler ne zaman açılacak?

BÖLGESEL TREN SEFERLERİ 20 MART 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN BAŞLIYOR – TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğü

Türkiyeden Avrupaya tren var mı?

Sofya Ekspresi Türkiye’nin Avrupa’ya açılan tren hattı. İstanbul’daki Halkalı Garı’ndan her gün 22.40’ta kalkıyor ve 10 durakta durarak Sofya’ya ertesi sabah 08.43’te varıyor. Dönüş treni ise yine Sofya’dan 21.00’da kalkıyor ve sabah 06.49’da Halkalı’ya varıyor.

İstanbul Edirne arası tren var mı?

Edirne İstanbul Tren Güzergahı Bu trenler İstanbul – Edirne – İstanbul arasında her gün işlerler. Halkalı > Çerkezköy > Kapıkule, Kapıkule > Çerkezköy > Halkalı ve Çerkezköy > Halkalı, Halkalı > Çerkezköy güzergahlarında hizmet vermektedir.

You might be interested:  Istanbul 8.Icra Müdürlüğü Nerede?(EN iyi 5 ipucu)

İstanbul Edirne tren bileti ne kadar?

İstanbul > Edirne Bölgesel Treni tam bilet fiyatı 34 ₺ olup kısa mesafe ve indirimli Kapıkula Halkalı tren bileti fiyatlarını öğrenmek için istasyon bilet gişelerini arayabilirsiniz. 6

Türkiye’den Almanya’ya tren seferi var mı?

Türkiye ‘ den de aktarmalı bir şekilde Almanya’ya tren ile seyahat etmek mümkün. Edirne istikametinde Avusturya’nın Villach kentine oradan da yine Almanya Berlin şehrine aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz. Almanya ve Türkiye arası ayrıca arabalı tren seferleri de bulunmaktadır.

Almanyadan Türkiyeye tren var mı?

Almanya ‘daki Berlin şehrinden Türkiye’deki İstanbul şehrine trenle seyahat edin. Bilet ücreti 130 EUR’dan başlıyor. Yolculuk süresi 45 saattir. Oradan Bükreş (Romanya) üzerinden veya Belgrad (Sırbistan) ve Sofya (Bulgaristan) üzerinden İstanbul’a (Türkiye) devam edin.

Almanya tren bileti nasıl alınır?

Alman tren biletlerini doğrudan Almanya ‘nın ulusal demiryolu sistemi – Deutsche Bahn üzerinden satın alabilirsiniz. Çoğu uluslararası kredi kartını kabul eder ve biletler size elektronik olarak gönderilebilir veya evde yazdırabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *