Istanbul Sarmaşık Sitesi Nerede?(Çözüm bulundu)

  • Ancak dizinin hikayesinin en önemli ayağı olan Sarmaşık Sitesi olarak geçen site ise Zekeriyaköy’de değil. Sarmaşık’taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Merak eden olur diye konumunu da paylaşalım. İstanbul’un merkezi olup yeşil kalabilmiş birkaç bölgesinden biri.

Merve Aksak evi nerede?

Ancak dizideki herkesin içinde yaşamaktan gurur duyduğu, Merve Aksak ‘ın en güzel evine sahip olduğu, yaşamayanların ev almak için sıraya girdiği o meşhur Sarmaşık Sitesi aslında gerçekte Sarmaşık Sitesi değil. Burası Göktürk’te yer alan Kemer Country.

UTC Sarmaşık neresi?

Sarmaşık ‘taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Göktürk Mahallesi, İstanbul’un merkezi olup yeşil kalabilmiş birkaç bölgesinden biri.

Sarmaşık hangi site?

Ancak dizinin hikayesinin geçtiği Sarmaşık Sitesi olarak bilinen site Zekeriyaköy’de değil. Sarmaşık ‘taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların bulunduğu bir bölgede gerçekleşiyor. Meşhur Sarmaşık da burada. Sitede havuzlu villalar, kuaför, cafe, tenis kortu gibi yerler de var.

Ufak Tefek Cinayetler evler hangi sitede?

Star TV ekranlarının iddialı çıkış yakalayarak başarısını en iyi şekilde konuşturan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Sarmaşık Sitesi, Eyüp ilçesine bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların bulunduğu bölgede yer alıyor.

Merve Aksak evi ne kadar?

Ufak Tefek Cinayetler’in Oya’sı Gökçe Bahadır, Suadiye’den ev aldı. Güzel oyuncu yeni evi için 2 milyon TL ödedi.

You might be interested:  Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali Nerede?(Çözüm bulundu)

Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin evi nerede?

İstanbul’un Eyüp ilçesinin Göktürk mahallesinde yer alan bir konut ve sosyal tesis alanı olan Kemer Country, 1986 yılında yapıldı.

Ufak Tefek Cinayetler hangi diziden uyarlama?

Hangi dizilerin kopyası? Ufak Tefek Cinayetler dizisi, Grow Up’a benziyor, yok aslında Pretty Little Liars’ın kopyası, eh içinde ‘BigLittle Lies’ da var

Ufak Tefek Cinayetler nerede çekiliyor?

Dizi, Zekeriyaköy’de çekildi. Belgrad Ormanı’nın yakınlarında olmasından dolayı tercih edilen bir mekan olduğu biliniyor. Sarmaşık’taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Dizinin büyük bölümünün çekildiği Kemer Country içinde villaların bulunduğu lüks bir mahalle.

Zehirli Sarmaşık dizi nerede çekildi?

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’ya ait, Tekirdağ, Şarköy’deki şarap fabrikası, yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı ” Zehirli Sarmaşık ” dizisine set oldu. Gold Film’ın yapımcılığını yaptığı, Fox Tv için çekilen dizinin senaryosunu Nuran Devres yazdı.

Sarmaşık nereye bağlı?

Sarmaşık, Çankırı ilinin Ilgaz ilçesine bağlı bir köydür.

Sarmaşık sahne nerede?

İzmit’in eğlence mekanlarının yer aldığı Kumkapı Lokantaları bölgesinde hemen batı girişinde yer alan Leman Kültür de kapandı. Burası artık Sarmaşık Sahne olarak yeni ismi ve yeni işletmecileriyle birlikte hizmet vermeye başladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *