Istanbul Sarıyer Nasıl Gidilir?(Çözülmüş)

 • İstanbul Havalimanı Sarıyer Ulaşım, İstanbul Havalimanından Sarıyere nasıl gidilir? İstanbul havalimanı’ndan Sarıyer’e OTOBÜS ile gitmek isteyen yolcular H-8 Hacıosman/Sarıyer – İstanbul Havalimanı güzergahında hizmet veren İETT Otobüsleri ile İstanbul 3. Havalimanı’ndan Sarıyere gidebilirler.

Sarıyer Marmaray nasıl gidilir?

Sarıyer ‘e Marmaray bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; Marmaray Yenikapı istasyonunda indikten sonra M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız ve burada, Hacıosman metro durağında indikten sonra Sarıyer otobüs ya da minibüslerine aktarma yapmanız gerekmektedir.

Sarıyer’e hangi metro gider?

Sarıyer’e metro bağlantısını kullanarak gitmek isterseniz; M2 Yenikapı- Hacıosman metro hattını kullanarak aktarma yapabilirsiniz. Bu hat; Yenikapı, Haliç, Taksim, Şişli, Gayrettepe, Levent, Seyrantepe, Ayazağa bölgelerinden geçerek Hacıosman’a ulaşmaktadır.

Beylikdüzü’nden Sarıyer’e nasıl giderim?

Metrobüsle zincirlikuyuya, oradan 40B numaralı otobüs ile direkt sarıyer.. Geleceğin yeri tam olarak söylersen başka yollar da önerebilirim. Tek başına 40B de yeter aslında. Maslak, istinye, yeniköy, tarabya hepsinden geçer.

Ümraniye Sarıyer hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Meşhur Sarıyer Ümraniye yakınından geçiyor: 139, 14, 14DK, 19D, 522.

Sarıyer sahil e nasıl gidilir?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Sariyer sahil adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 150, 151, 152, 40B, 59RS.
 2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-03, MİNİBÜS: SRY-05, MİNİBÜS: SRY-13, MİNİBÜS: SRY-16.
You might be interested:  Hacı Bayram Veli Camii Ankara Nasıl Gidilir?(Çözünme)

Kireçburnuna hangi otobüs gider?

İstanbul bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Kireçburnu Sahili adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 25A, 25E, 29C, 40B, 42T.
 • Metro: M2.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-11, MİNİBÜS: SRY-15.

Ortaköye metro ile nasıl gidilir?

Metro İle Ortaköy’e Nasıl Gidilir? Size en yakın metro hattından Yenikapı Hacıosman metrosuna aktarma yapabilir, Taksim veya Şişli- Mecidiyeköy durağında inebilirsiniz. Ardından indiğiniz duraktan Beşiktaş’a giden otobüse binerek Ortaköy’e gidebilirsiniz.

Eminönü’nden Sarıyer’e otobüs var mı?

99A, İstanbul bölgesinde bulunan Eminönü -Sarıyer Vapuru konumundan geçen ilk Otobüs aracıdır. 06:21 civarında geçer.

Hacı Osman mahallesi nereye bağlı?

Hacıosman, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer ilçesine bağlı bir semttir. Bir semt olduğundan kesin sınırları çizilememekle birlikte, semt Cumhuriyet, Tarabya ve Derbent mahallelerinin kesiştiği alanda bulunmaktadır.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Her gün sabah 05:00 – gece 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Zincirlikuyu.
 • Boğaziçi Köprüsü
 • Burhaniye.
 • Altunizade.
 • Acıbadem.
 • Uzunçayır.
 • Fikirtepe.
 • Söğütlüçeşme.

Nişantaşı Üniversitesi hangi metro durağı?

Metrodan İTÜ – Ayazağa İstasyonu durağında inmeli ve yaklaşık 2 dakika yürüyerek Bilim Sokak durağına gelmelisiniz. Buradan da SRY18 numaralı minibüse aktarma yapmalı ve Nişantaşı Üniversitesi durağında inmelisiniz. İndikten sonra 13 dakika kadar yürüyerek kampüse ulaşabilirsiniz.

Vadi Istanbul AVM metro ile nasıl gidilir?

Zincirlikuyu metrobüs hattından Gayrettepe- Hacıosman metro hattına geçiş yapın. Sanayi mahallesi durağına gelindiğinde Seyrantepe/TT Arena metrosuna aktarma yapın. Seyrantepe’de indikten sonra HAVARAY ile doğrudan Vadi İstanbul ‘un içine geçiş yapabilirsiniz.

Ayazağa hangi otobüs gidiyor?

Sariyer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İETT AYAZAĞA adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 41AT, 41E, 41Y.
 • Metro: M2.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: SRY-08, MİNİBÜS: SRY-13.
You might be interested:  H&m Home Ankara Nerede?(Çözüm bulundu)

2.5 g nereden kalkıyor?

25G otobüs hattının ilk durağı Taksim olup son durağı Sarıyer / Son Durak Yönü durağıdır. 25G (Taksim‎→Sarıyer), her gün çalışıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *