Istanbul Sapanca Arası Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

İstanbul Sapanca Arası Mesafe – Kısa Bilgiler

  • Sapanca İstanbul Arası Mesafe İstanbul Sapanca arası yaklaşık 137 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat 45 dakika kadar sürmektedir.

İstanbul Sapanca kaç saat sürüyor?

İstanbul – Sapanca arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 51 dakika sürmektedir.

Izmit sapanca İstanbul arası kaç km?

Sapanca – İzmit arası uzaklık kaç km? Sapanca – İzmit arası karayolu ile 764 km ‘dir.

Maşukiye nerede kaç km?

Maşukiye, Kocaeli il merkezine sadece 36 kilometre uzaklıkta olan Kartepe’ye 13 kilometre yakınlıkta bir mahalledir. Son yıllarda popülaritesi artan Maşukiye özellikle sonbahar mevsiminde doğa harikalarından birisi olarak kabul edilir.

İstanbul Abant arası kaç saat sürer?

İlk olarak eğer İstanbul ‘dan geliyorsanız, İstanbul -Bolu arası yalnızca 264 kilometre. Bu mesafe O-4 yolu üzerinden yaklaşık olarak 2 saat 58 dakika sürüyor. Bolu’ya geldikten sonra ise Abant ‘a çok kısa bir sürede ulaşıyorsunuz.

Istanbuldan yalovaya kaç saatte gidilir?

İstanbul – Yalova arası otobüs yolculuğu ortalama 2sa 52dk sürmektedir.

Istanbuldan Sapanca’ya trenle nasıl gidilir?

İstanbul ilinden, Sapanca ilçe merkezine demiryolu aracılığı ile ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; İstanbul ‘da yer alan Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı’ndan yola çıkıp, Sapanca ilçe merkezine ortalama olarak 2 km uzaklıkta yer alan Sapanca Tren İstasyonu’na ulaşım gerçekleştirmelidir.

You might be interested:  Ankara Antalya Hangi Yol Tercih Edilmeli?(Çözünme)

Sapancaya hangi otobüs gider?

Belediye Otobüsleri Harem Terminali’ne kolayca ulaşmanızı sağlayacak pek çok otobüs seferi bulunuyor. 320A, 12H, 139A, 16A, 139, 16F, 16U, 139, 12, 16M, 18Y, 13M ve 13ÜS numaralı otobüslerle Anadolu Yakası’nın hemen her semtinden terminale rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Sakaryadan Sapanca’ya nasıl gidebilirim?

Sapanca ‘ya Özel Araçla Ulaşım Sapanca ilçesi ile Sakarya merkezi arası 25 kilometre ve yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Sakarya merkezden yola çıktığınızda önce Adapazarı – Sapanca yolu ardından da Arifiye – Sapanca yolunu kullanarak Sapanca merkeze ulaşabilirsiniz.

Izmit istanbul arası kaç saat sürer?

İstanbul – İzmit (Kocaeli) arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Sapanca ilçesi nereye bağlı?

Coğrafi konumu. Sapanca, Sakarya iline bağlı bir ilçedir. Kuzeyinde Sapanca Gölü, doğusunda Sakarya merkez ilçesi Adapazarı, güneyinde Samanlı Dağları, Geyve ve Pamukova İlçesi, batısında da Kocaeli merkez ilçesi İzmit yer alır.

Maşukiye’de ne var?

Maşukiye Gezilecek Yerler

  1. Kahvaltı
  2. Alabalık Tesisleri.
  3. 3. Kartepe Kayak Merkezi.
  4. Sapanca ve Sapanca Gölü
  5. Ayrı Gezegen Cam Terası
  6. Ormanya.
  7. 7. Naturköy.
  8. 8. Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Sapancadan Masukiyeye nasıl gidilir?

Tem otoyoluyla gitmeyi düşünüyorsanız İzmit doğu çıkışından çıkıp Adapazarı yönüne dönünce Sapanca ayrımından girip yaklaşık 7-8 Km sonra Maşukiye ‘ ye varabilirsiniz. E-5 Karayolunu tercih ederseniz İzmit’ten yaklaşık 7-8 Km sonra sapanca ayrımından girip 7-8 Km sonra Maşukiye ‘de olacaksınız.

Maşukiye nasıl bir yer?

Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı bir belde olan Maşukiye, göz kamaştıran doğası ve huzurlu atmosferiyle popüler. İzmit’e 20 km, Kartepe’ye 13 km, Kocaeli il merkezine ise 36 km mesafede yer alıyor. İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Bursa’ya yakın mesafede olduğundan özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğruyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *