Istanbul Sakarya Karasu Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

  • Karasu‘ya nasıl gidilir? İstanbul-Sakarya arası ortalama 180 km mesafededir dilerseniz otobandan dilerseniz E-5 ten rahatlıkla karasuya geliş yapabilirsiniz kendi özel şahsi aracıyla gelmek istemeyenler ise ister Esenler otogarından isterlerse haremden bir çok otobüs firmasıyla dilek karasuya gelebilirler

Istanbuldan Karasu’ya otobüsle nasıl gidilir?

İstanbul’dan Karasu’ya otobüsle ulaşım sağlayacaksanız Esenler Otogarı’ndan ya da Alibeyköy Otogarı’ndan biletinizi alarak Sakarya Büyükşehir Terminali’ne ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan Sakarya Otogarı’na otobüs bileti fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir. Bilet fiyatları 30 – 45 TL arasındadır.

Sakarya merkezden Karasuya nasil gidilir?

Sakarya il merkezinden yola çıkarak Karasu ilçe merkezine ulaşım gerçekleştirmek isteyen gezginler; merkezde bulunan Karasu otobüslerini kullanmalıdır. Tatilciler; Karasu otobüslerini kullanarak aşağı yukarı 1 saat içerisinde ve 60 TL gibi bir ücret karşılığında Karasu’ya kolayca ulaşım sağlayabilir.

Istanbul Karasu kaç saat sürüyor?

İstanbul – Karasu (Sakarya) arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 30dk sürmektedir.

Istanbul’dan Karasu’ya otobüs var mı?

İstanbul – Karasu arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 5 dakika sürmektedir. İstanbul – Karasu en ucuz otobüs bileti ne kadardır? En ucuz İstanbul – Karasu otobüs bileti 95,00 TL’dir.

Istanbul Karasu kaç saat otobüsle?

Karasu – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 12 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Ankara Kalesine Nasıl Çıkılır?(Soru)

Sakarya Karasu otobüsle kaç saat?

Sakarya – Karasu arası otobüs yolculuğu ortalama 1s sürmektedir.

Istanbul sakarya nasıl gidilir?

Sakarya, İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Tren Hattı üzerinde bulunmaktadır. Bu nedenle her iki şehirden de tren ile ulaşım mümkündür. Yolcuların Arifiye durağında inmeleri gerekmektedir. İstanbul Pendik’ten hareketle, Sakarya ‘ya tren ile ulaşım 1 saat 10 dakika sürmektedir.

Istanbul Karasu otobanı ne zaman bitecek?

Kuzey Marmara Otoyolu ‘nun tamamı 21 Aralık’ta açılacak! Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Kuzey Marmara Otoyolu ‘nun son kesimiyle birlikte tamamlanarak 400 kilometrelik yolla Asya ve Avrupa’nın birbirine bağlanacak projenin yıl sonunda tamamlanacağını açıkladı.

Düzce istanbul arası otobüsle kaç saat?

İstanbul – Düzce arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 50 dakika sürmektedir.

Sakarya Karasu nasıl bir yer?

Karasu Sakarya Nehri; Karadeniz ile buluştuğu nokta Karasu ‘dadır. Yanı başında kendine münhasır, sessiz sakin, turistik bir belde havasında, ilçemize bağlı mahallelerden biri olan Karasu Yenimahalle vardır. Sakarya Nehri’nin her iki yanında nehri barınak olarak kullanan balıkçı teknelerini görebilirsiniz.

Sakarya istanbul arası otobüsle kaç saat?

Sakarya (Adapazarı) – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 2 saat 59 dakika sürmektedir.

Istanbul’dan Karasu ne kadar?

İstanbul Karasu arası kaç km? Yaklaşık 203 km’dir.

Istanbul Sakarya otobüs bileti ne kadar?

En ucuz İstanbul – Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti 45,00 TL’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *