Istanbul Sabiha Gökçenden Esenlere Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

  • sabiha gökçenden e-10’a binilir kadıköy de inilir ve hemen akabininde beşiktaş vapuruna binilir. ordan ilgili otobüs firmasının yazıhanesine varılır ve firmanın servisiyle direk otogara gidilir.. 4

Sabiha Gökçen Havaalanından esenlere nasıl gidilir?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenler Otogar arasındaki 52 kilometrelik mesafeye gidebilmek için kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz ulaşım aracı kesinlikle taksiler. Aktarma yapmadan, direkt olarak otogara gidebileceğiniz taksilerle yolculuk trafiğe bağlı olarak ortalama 70 – 80 dakika sürecektir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Avrupa yakasında mı?

İstanbul Anadolu yakasında olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik/ Kurtköy/ Sanayi mahallesinde yer alıyor. Bir diğer metro seçeneği ise, Tavşantepe – Kadıköy metrosunda Pendik durağında inerek, taksi tutabilirsiniz.

Istanbul esenler otogardan taksime nasıl gidilir?

en hızlı esenler otogarındaki metrodan gidebilirsin, esenlerden yenikapıya geçersin oradan da taksime aktarma yaparsın. Otobüsle gidemessin otogarın içindeki metroya bin yenikapı durağında in.Oradanda taksim metrosuna bin en kısa yol bu. çapadan tramwaya bin kabataş yönüne.

Yenikapıdan otogara nasıl gidilir?

Esenler Otogar’a Metro ile gitmek için M1A ve M1B Metro hatlarına binip Otogar durağında inebilirsiniz. Ya da M2 Yenikapı – Hacıosman Metrosu’na binerek Taksim ya da Şişli/ Mecidiyeköy duraklarında inip oradan kalkan otobüslerle Esenler Otogar’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Antalya Topçam Ne Zaman Açılacak?(Çözülmüş)

Sabiha Gökçen izmit otobüsleri nereden kalkıyor?

Kocaeli Hat 250 Otobüsleri Yeşil renkli olup, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki hareket noktası terminal binası gelen yolcu katı çıkışının hemen karşısındadr. Gelen Yolcu Çıkış Kapısının karşısında Kocaeli Belediyesi Otobüslerinin Bilet satış Ofisini Görebilirsiniz.

Sabiha Gökçen hava alanı nerede?

Pendik ilçesine bağlı Kurtköy’de bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı, her gün yüzlerce uçuşa ev sahipliği yapmaktadır. Kadıköy’e 40 kilometre, Taksim’e 50 kilometre uzaklıkta bulunmakla birlikte TEM otoyolu üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür.

Sabiha Gökçen Hava Alanı hangi semtte?

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı (IATA: SAW,ICAO:LTFJ) Pendik ilçesi sınırlarında inşa edilen İstanbul ‘un 2. havalimanı. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen ‘den almıştır.

Sabiha Gökçenden yeni havalimanına nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan İstanbul Havalimanı ‘na gidecek yolcular Havaist Pendik seferleri ile Sabiha Gökçen Havalimanı gelen yolcu katı açık otoparkından yolcu alımı yapan IST-8 numaralı otobüsü kullanarak İstanbul Havalimanı ‘na ulaşabilirler.

85T nereden kalkıyor?

85T (İETT) 85T otobüs hattının ilk durağı Cevizlibağ olup son durağı Harbiye durağıdır. 85T (Cevizlibağ‎→Harbiye), hafta içi çalışıyor.

Taksim Otogar hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 83O Taksim – Otogar yakınından geçiyor: 129T, 49T, 54E, 74A, 76D, DT1.

Taksime gitmek için hangi metro?

Bayrampaşa, Esenler istikametinden Taksim’e gitmek isteyenler; Yenikapı-Havalimanına metrosuna binmeli ve Yenikapı durağında inmelidir. Yenikapı durağından Yenikapı-Hacıosman metrosuna binerek Taksim durağına geldiğinde inmelidir.

Otogara nasıl gidilir metrobüsle?

Metrobüs ile Esenler’e gitmek için ise şu güzergahı takip edebilirsiniz;

  1. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin.
  2. Metrobüsten Merter Metrobüs Durağı’nda inin.
  3. Merter Metro istasyonuna ulaşın.
  4. Aksaray yönüne giden metroya binin.
  5. Metrodan otogarda inin.
You might be interested:  Ankara Acity Avm Nerede?(Mükemmel cevap)

Yenikapıdan Aksaray’a nasıl gidilir?

Aksaray ile Yenikapı ‘yı birbirine bağlayan 700 metrelik metro bağlantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle hizmete açıldı. Aksaray- Yenikapı hattı ile Kartal’dan metroya binen bir yolcu, Marmaray’a aktarma yaparak Yenikapı ‘ya, buradan da Aksaray Havalimanı -Başakşehir hattına kesintisiz ulaşabilecek.

Yenikapı Otogar arası Metro kaç dakika?

M1B işletmesi, Yenikapı ile Otogar istasyonları arasında M1A hattı ile ortak yapılmaktadır. Otogar İstasyonu’ndan sonra ayrılan hat, Esenler ve Bağcılar Meydan’dan geçerek Kirazlı bölgesinde M3 Kirazlı-Olimpiyat-Başakşehir metro hattı ile entegre olarak sonlanmaktadır. Sefer Süresi: 25 Dk.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *