Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Nerede?(Mükemmel cevap)

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Türkiye, İstanbul, Küçükçekmece, İstasyon Mah., Halkalı İstasyon Cad., 2-4 – Yandex Haritalar.

  • İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Hemşirelik Fakültesi konumuna en yakın duraklar: Avrupa Konutları 3-2 395 metre uzaklıkta, 6 dk yürüme mesafesinde. Sabahattin Zaim Üniversitesi 482 metre uzaklıkta, 7 dk yürüme mesafesinde.

Istanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Dolapdere Kampüsü

Sabahattin Zaim diyetisyenlik nerede?

Beslenme ve Diyetetik (Burslu) Üniversite, Küçükçekmece-Halkalı Kampüsünde eğitim-öğretim yapmaktadır.

Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nasıl Gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sağlık Bilimleri Hemşirelik Fakültesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 76O, 98, BN1, HT1.
  2. Tren: MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M9.
  4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-216, MİNİBÜS: A-35.

Istanbul Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Yönetimi Bölümü, Kartal Cevizli Yerleşkesi – Cevizli Mahallesi Gürbüz Sk. No:6, 34685 Kartal/istanbul.

Istanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Aydın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Beşyol Mah., Karadeniz Sok., No:8A, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye – Yandex Haritalar.

You might be interested:  Istanbul Kitap Fuarına Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Istanbul Arel Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

Sefaköy Yerleşkesi. Sefaköy Yerleşkesi, İstanbul ‘un Küçükçekmece ilçesi, Sefaköy E-5 karayolu üzerinde merkezi bir noktada bulunmaktadır.

Beslenme ve Diyetetik hangi dersler var?

Temel Kimya, Ekonomi, Beslenme İlkeleri, Beslenme Ekonomisi, Tıbbi Biyoloji ve Genetik, Sağlık Antropolojisi ve Sosyolojisi, Besin Hazırama ev Pişirme Teknikleri, Bilimsel Kaynaklara Ulaşma ve Raporlama, Mikrobiyoloji, Anatomi, Fizyoloji, Beslenme Eğitimi ve Danışmanlık, Etik ve Sağlık, Hastalıklarda Diyet Tedavisi,

Istanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi hangi semtte?

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi 41.033840 enlem ve 28.787609 boylamda yer almaktadır. Semt /Mahalle olarak Halkalı Merkez Mh. ve Küçükçekmece ilçesine bağlıdır.

Sabahattin Zaim Üniye nasıl gidilir?

Sefaköy Metrobüs durağından indikten sonra, Sefaköy tarafında bulunan İETT otobüs duraklarından kalkan İZÜ öğrenci servisi veya Halkalı Meydanı’ndan geçen bir İETT otobüsü (76O, 89, 89İ, 98, 98İ veya HT20) veya minibüs/dolmuş ile üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi nerede?

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Maltepe Mh. Yılanlı Ayazma Cd. No:26, Cevizlibağ, Zeytinburnu, İstanbul – Yandex Haritalar.

Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Nasıl Gidilir?

Ünalan, Üsküdar bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden istanbul Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri fakültesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 130Ş, 15BK, 16A, 16F, BEYLIKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME.
  2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
  3. Metro: M4.

Istanbul Medeniyet Hemşirelik Fakültesi nerede?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, üniversiteler, Türkiye, İstanbul, Kadıköy, Dumlupınar Mah., D-100 Karayolu, 98 – Yandex Haritalar.

Istanbul Medeniyet Üniversitesi Hemşirelik bölümü nerede?

Sağlık Bilimleri Fakültesi; Hemşirelik, Sağlık Yönetimi ile Sosyal Hizmet bölümleri Göztepe kampusundadır. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi bölümlerinden; Elektrik–Elektronik Müh, Fizik Müh ile Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümleri Göztepe kampusunda.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *