Istanbul Pendik Hangi Havaalanına Yakın?(Çözüm bulundu)

Arabayla, Sabiha Gökçen Havalimanı Taksime 50 kilometre, Kadıköy’e 40 kilometre, Pendik‘e ise 12 kilometre mesafede bulunuyor.

  • İstanbul Pendik Havaalanları Sabiha Gökçen Havaalanı (SAW) Sanayi Mh., 34890 Pendik, İstanbul

Sabiha Gökçen Havalimanı ile Pendik arası kaç km?

9 kilometrelik Sabiha Gökçen Pendik metro güzergahında yolculuk süresinin yaklaşık 13,5 dakika sürmesi bekleniyor.

132H Pendik Sabiha Gökçen kaç dakika?

132H (İETT) 132H otobüs hattının ilk durağı Pendik olup son durağı Sabiha Gökçen Havalimanı durağıdır. 132H ( Pendik ‎→ Sabiha Gökçen Havalimanı), her gün çalışıyor. Ek bilgi: 132H hattında 38 durak bulunuyor ve bu güzergah için toplam seyahat süresi yaklaşık 50 dakika.

Sabiha Gökçenden Pendik Marmaraya nasıl gidilir?

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Marmaray ‘a en ucuz şekilde ulaşmak için kullanmanız gereken ulaşım yöntemi İETT otobüsüdür. Doğru İETT otobüsüne binerseniz, oldukça ucuza tren istasyonuna varabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na en yakın Marmaray istasyonu, Pendik YHT İstasyonu’dur.

Pendik tren garından Sabiha gökçene nasıl gidilir?

İstanbul’da Sabiha Gökçen Havalimanı- Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı arasında ulaşım, İETT’nin yeni açılan MR60 hattıyla sağlanıyor. Yeni açılan MR60 hat numaralı Pendik YHT- Sabiha Gökçen Havalimanı arasında ulaşımı sağlayan otobüsler, günde tek yön sefer süresi 23 dakika olmak üzere karşılıklı 27 sefer yapıyor.

You might be interested:  Istanbul Gün Doğumu Nerede Izlenir?(Çözülmüş)

Pendik hızlı tren ile Sabiha Gökçen arası kaç km?

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Pendik Tren İstasyonu’na 14 km uzaklıktadır.

Marmaray ile Sabiha Gökçen Nasıl Gidilir 2019?

Sabiha Gökçen ‘e en yakın marmaray durağı Ayrılık Çeşmesi durağıdır. Burada indikten sonra Kadıköy – Tavşantepe metrosuna aktarma yaparak, Kartal durağında inebilirsiniz. Metrodan sonra birazcık daha yolunuz var. Metro durağının önünden geçen KM22 no’lu otobüse binerek Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Pendik Sabiha Gökçen hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Sabiha Gökçen Havaalanı yakınından geçiyor: 131C, 132H, E-11, E-9.

Sabiha Gökçen Havalimanından pendiğe nasıl gidilir?

Metroyla havalimanına ulaşabilmek için de Tavşantepe-Kadıköy Metro hattının Soğanlık durağında inmeniz ve 16S ya da E-10 otobüslerinden birine binmeniz gerekiyor. Metro Kartal’dan Tavşantepe’ye kadar uzatıldığından, metrodan Pendik durağında inip taksiyle hava limanına daha kolay ulaşabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı hangi otobüs gider?

Sabiha Gökçen Havalimanı ‘na birçok otobüs gidebilmektedir. Bunlar; 132H, E9, 130H, E10, E11, SG1, 16S, E3, SG2, 122H, KM22, MR60 numaralı otobüslerdir. Bu otobüslere binerek rahatlıkla Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nın önünde inebilirsiniz.

Marmaray ile Sabiha Gökçen nasil gidilir?

Marmaray +Metro Metro durağının önünden KM22 nolu otobüse binerek terminale ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndan size en yakın duraktan metroya binecek, Kartal durağında ineceksiniz. Kartal metro durağının önünden bineceğiniz KM22 no’lu belediye otobüsü ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Pendik Sabiha Gökçen hangi İETT?

MR60 PENDİK / PENDİK YHT- SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI İETT Otobüs Sefer Bilgileri ve Durakları

Sabiha Gökçen metrobüs hangi durak?

Avrupa Yakası’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelebilmek için Avrupa yakasındaki size en yakın metrobüs durağından metrobüse binmeli, Anadolu yakasına geçtikten sonra Uzunçayır metrobüs durağında inmelisiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *