Istanbul Otogar Nasıl Gidilir?(Çözüm bulundu)

blog.biletall.com

 • İstanbul Havalimanı’ndan Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’na Nasıl Gidilir? HAVAİST / HAVAŞ İstanbul Havalimanı’ndan Esenler Otogarı’na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarı hangi otobüs gider?

OTOBÜS İLE ESENLER OTOGARI ‘NA ULAŞIM Esenler Otogar ‘a farklı noktalardan otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. 33M, 760, 41AT,110, 830, 280, 910, 750 numaralı otobüslere binerek Esenler Otogar ‘a gidebilirsiniz.

Esenler hangi metrobüs durağına yakın?

Metrobüsle gelmek isteyenler için, Bayrampaşa – Maltepe durağında inerek, Topkapı Metrobüs durağından geçen 830 Taksim – Otogar otobüs hattına aktarma yaptıktan sonra son durak olan Otogar durağında inip, ulaşım sağlayabilirler.

Esenler Otogara metro var mı?

ESENLER OTOGARI Esenler Otogarına M1 Aksaray, Kocatepe, Otogar, Davutpaşa, ZeytinBurnu, Şirinevler, Yenibosna, Dünya Ticaret Merkezi ve Atatürk Hava Limanı metro hattı ile ve Esenler – Otogar metro hattı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenler Ataşehir nasıl gidilir?

esenlerden metroya bin, yenikapı’ya kadar git. oradan marmaray’a geç, uzunçayır’da in metroya bin. en hızlı alternatif ise, bir şekilde metrobüs’e geç söğütlüçeşme’ye kadar git, kadıköy evlendirme dairesinin önünden geçen 19m var öyle de gidersin. Yürüyerek de gidilebilir. Efe tur daha hesapli olabilir.

You might be interested:  Ankara Nasıl Başkent Oldu Kısaca?(Mükemmel cevap)

Esenyurt Esenler Otogar hangi otobüs gider?

Esenyurt bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Esenler adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: 429A, HT29.
 • Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-43.

Esenler Otogar hangi semtte?

Esenler Otogarı Haritası Semt/ Mahalle olarak Altıntepsi Mh. ve Bayrampaşa ilçesine bağlıdır. Esenler Otogarı haritası Istanbul ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Esenler Otogarı posta kodu 34035. Esenler Otogarı GPS koordinatları 41° 2´ 24.6912″ ve 28° 53´ 40.3620″.

Esenlere hangi minibüs gider?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Esenler yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-27, MİNİBÜS: A-40, MİNİBÜS: A-72.

Esenler Beylikdüzü nasıl gidilir?

Esenler Otogardan metroya binip Merter durağında ineceksin ve oradan metrobüse geçip Beylikdüzü Son Durakta ineceksin.

Metrobüs nerelere gidiyor?

Her gün sabah 05:00 – gece 03:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 • Zincirlikuyu.
 • Boğaziçi Köprüsü
 • Burhaniye.
 • Altunizade.
 • Acıbadem.
 • Uzunçayır.
 • Fikirtepe.
 • Söğütlüçeşme.

Izmir Otogar metro var mı?

İZMIR METROSU, Bornova bölgesinde bulunan İZmir Otogar Bağlantısı konumundan geçen ilk Metro aracıdır. 06:00 civarında geçer.

Esenler Otogar nerede Anadolu mu Avrupa mı?

Büyük İstanbul Otogarı; Bayrampaşa ilçe sınırları içerisinde olmasına karşın, Esenler ilçe merkezine çok yakın olması dolayısıyla uzun yıllar halk arasında Esenler Otogarı olarak da anılan, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan şehirlerarası otobüs terminalidir.

Istanbul Esenler otogardan taksime nasıl gidilir?

en hızlı esenler otogarındaki metrodan gidebilirsin, esenlerden yenikapıya geçersin oradan da taksime aktarma yaparsın. Otobüsle gidemessin otogarın içindeki metroya bin yenikapı durağında in.Oradanda taksim metrosuna bin en kısa yol bu. çapadan tramwaya bin kabataş yönüne.

Metrobüs ile ataşehire nasıl gidilir?

Ataşehir’e metrobüs ile doğrudan ulaşım imkânınız bulunmamaktadır. Metrobüs ile gelecekseniz, Uzunçayır metrobüs durağında inerek; Ataşehir otobüs ve minibüslerini kullanabilir ve Ataşehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ücreti ortalama 2.5 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir.

You might be interested:  Antalya Nın Denizi Nasıl?(Mükemmel cevap)

Batışehir hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Batışehir yakınından geçiyor: 146B, 146T, 76O, 78, 91E, 97GE.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *